חפשו אותנו גם ב

אופטימיות בקואליציה: ח"כ זועבי צפויה לחזור בה מהתפטרותה

נריה
למרות שאמרה כי "אין דרך חזרה" בקואליציה מאמינים כי זועבי תשאר בקואליציה

מאז הודעתה הדרמטית של ח"כ זועבי לפיה היא פורשת מהקואליציה, הופעלו על הח"כ ממרצ לחצים רבים. חברי כנסת התקשרו וניסו לשנות את דעתה ומפגינים הגיעו לביתה וביקשו שתשנה את החלטתה. הערב, בכירים בקואליציה סוברים שהמאמצים נושאים פרי וזועבי לא צפויה להפיל את הקואליציה. מחר תתקיים פגישה מכרעת בין שר החוץ יאיר לפיד לזועבי, שאחריה צפוייה להגיד זועבי לאין מועדות פניה. זועבי צפויה להציג שורה של דרישות במטרה להביא הישגים לחברה הערבית ואם דרישותיה יענו, היא לא תפיל את הקואליציה.

ח"כ ג'ידא רינוואי זועבי נותנת תקווה לקואליציה?

בתוך כך, על רקע המשברים ההולכים ונשנים בקואליציה, מתקיים משא ומתן מתקדם בין יאיר לפיד לרשימה המשותפת במטרה שהמשותפת תיתן רשת בטחון לממשלה. על פי הדיווח של מיכאל שמש מהתאגיד, עולה כי במהלך המשא ומתן הגיעו הצדדים להסכמות לפיהן הממשלה תעביר תקציבים בסך 200 מיליון ש"ח לטובת בניית כבישים לחברה הערבית. מלשכת שר החוץ לפיד נמסר: "ממשלת ישראל פועלת בימים אלה לשיקום תשתיות שהוזנחו בכל רחבי הארץ. זוהי עבודתנו ולהבדיל מהממשלות הקודמות אנחנו גם מבצעים אותה".

זועבי לקחה את התרנגולות מטילי הזהב של הקואליציה, ושחטה אותן | פרשנות

בתגובה לפרסום, במפלגת הציונות הדתית תקפו בחריפות את הממשלה ואמרו: "עכשיו אלה כבר לא שמועות אלא עובדות: ממשלת בנט-לפיד-עבאס נשענת על רשת ביטחון של אויבי ישראל-תומכי טרור-אנטי ציוניים מהרשימה המשותפת. מי שמכים שוטרים, מכנים את לוחמי צה"ל נאצים ורואים במדינת ישראל כובשת בארצה הם השותפים החדשים של ימינה ותקווה חדשה כדי לשמור על הכיסאות. אין קו אדום שלא נחצה ואין הבטחה שלא הופרה. כל יום שבו הממשלה הזו ממשיכה להתקיים, זה מסכן את מדינת ישראל והופך אותה לסחיטה על ידי אחמד טיבי ואיימן עודה. נפיל אותה בעזרת השם מהר מאוד ונחליף אותה בממשלה יהודית, ציונית ולאומית טובה לישראל".

רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש? הצטרפו לניוזלטר:

5 1 דירג
דירוג הכתבה
הרשמה
עדכן אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

כתבות נוספות

המצווה ה614

ציונות אמיתית איננה נמדדת בדיבורים אלא במעשים – כשפשוט קמים ועושים

משקיעים באמונה

רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש? הצטרפו לניוזלטר:

0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום

רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?הצטרפו לניוזלטר:

טוב אקטואליה יהודית
דילוג לתוכן