חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

יאיר נתניהו נמצא תחת מעקב של חוקרים פרטיים

מחדל בטחוני של השב"כ: שוב עוקבים אחרי בנו של נתניהו

תגיות

שתפו :

אבשלום שושני, פלאש 90

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, שוהה בחודשים האחרונים בחו"ל ומאובטח על ידי היחידה לאבטחת אישים. רק לפני כחודשיים פורסם כי התגלה שהיה נתון תחת מעקב של חוקר פרטי שנשלח על ידי אחד מפעיליה הבולטים של המחאה כנגד הרפורמה במשפט.

כעת, מפרסם העיתונאי מוטי קסטל מערוץ 14, ששוב התברר כי בנו של ראש הממשלה נמצא תחת מעקב רצוף של חוקרים פרטיים שככל הנראה נשלחו על ידי פעילי המחאה. המצב חמור עוד יותר כי אותם חוקרים פרטיים יודעים, טרם הגעתו של יאיר נתניהו למקומות מסויימים, כי יהיה בהם.

לדברי גורמים מדיניים, המעורים בנושאי אבטחה, השב"כ אינו עושה די, כדי לדעת מי עומד מאחורי המעקב, מיהם היוזמים והמממנים, ולא פועל מספיק כדי לבלום אותם.

מהשב”כ נמסר: “מכח החלטת ועדת השרים, מופקד השב”כ על אבטחת משפחתו של ראש הממשלה. שירות הביטחון הכללי פועל באופנים שונים, גלויים וחסויים, לשם מימוש משימה זו. האירוע מוכר וטופל על ידי גורמי הביטחון. מעבר לכך, איננו מתייחסים לסידורים ולפעולות אבטחה בארץ ובחו”ל".

 

 

 

 

 

 

 

Meir
Author: Meir

ערוץ ToV אקטואליה יהודית ברשתות החברתיות   🇮🇱

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
הרשמה
עדכן אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

כתבות נוספות

ראיון עם פרופ' טליה איינהורן על משמעויות ההחלטה של בית הדין הבינלאומי בהאג מיום 26/1/2024

פרופ' טליה איינהורן, חברה קבועה באקדמיה הבינ״ל למשפט השוואתי, מבארת תחילה כי מדובר בבית דין שהוקם לצד ארגון האו"ם וסמכותו, המוגבלת למדינות שהסכימו עליה, נובעת מחוקתו הנספחת למגילת האו"ם. לענייננו, הסכמת ישראל ניתנה באמנת הג'נוסייד המקנה לבית הדין סמכות שיפוט לגבי השמדת עם (ג'נוסייד) בלבד

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום