אלדד יניב: "אין יותר ימין ושמאל. החלפנו דיסקט"

אלדד יניב מספר שרבים שואלים אותו לדעתו על אהוד ברק, בגין היכרותם רבת השנים בעבר, אבל הוא מציע "להחליף דיסקט", משום שאהוד ברק אינו רלוונטי

Artboard 22 copy 12

יכול גם לעניין אותך

לדברי אלדד יניב, הלוחמים בחזית מביאים תודעה חדשה של אחדות, וכל האנשים שמדברים בשפה הישנה אינם רלוונטיים, והוא מבקש שלא להדהד אותם.

לדעתו "אין רשות פלסטינית" והיא שורדת על ימיו האחרונים של אבו מאזן, אפילו כסף לא יחזיק אותה בחיים לאחר מותו של אבו מאזן, "אלה דיוני האתמול", הוא מסביר, הרעיונות הישנים שנכשלו לא יקבלו חיים חדשים.

אלדד יניב מזכיר שגם דוד בן גוריון, תמך בלפנות אזרחים מיישובים מאויימים, "כי אין ברירה, ואין סיבה שאזרחים יהיו 'כברווזים במטווח' ", אך יש לקח שיש ללמוד מכך, והלקח הוא שישראל צריכה ללמוד ש"התלם האחרון לא עובר ליד הגדר, אלא התלם האחרון עובר ליד התלם האחרון של הטנק, שיהיו לנו איזורי ביטחון נרחבים בצפון ובדרום", והתושבים "לא יהיו בסיכון ולא נצטרך לפנות אותם" בעתיד.

לדבריו, יש תחושה בציבור של מועקה קשה, יגון וכאב על "אסון עצום" מצד אחד, אך מצד שני ברגע שהעם גילה אחדות בגיוס הצבאי למלחמה, היתה התרוממות רוח וזאת "אחרי שנים של מלחמת אחים שהלכה והתעצמה".

"למה אנו צריכים מכות נוראות" כדי להבין שאנו צריכים להתאחד? הוא שואל, ועונה:" אולי זה המחיר של עם שמקדש חיים".

צפו בראיון המלא.

orna
Author: orna

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
הרשמה
עדכן אותי
guest
1 תגובה
הישן ביותר
החדש ביותר המדורג ביותר
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
פבל פרנקל
פבל פרנקל
18 ימים לפני

אלדד יניב הוא שמאלן בתחפושת וכוונתו היא לרוץ לבחירות בהמשך לגנוב קולות ימין ולהעבירם לשמאל.

המכללה לחיים1

כתבות נוספות

פרשת וישלח: הדילמה של יעקב

יעקב אבינו מתכונן לקראת פגישתו עם עשיו והוא פוחד משני צדדים באישיותו של עשיו. כיצד הוא התגבר על זה לבסוף? מהו המסר עבורנו?

שתף :

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

1
0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום