חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אלדד בק: להצביע לגנץ ואיזנקוט זו טעות קריטית עבור קיומה של המדינה

העיתונאי והסופר טוען כי כלל המחאות המתקיימות נגד הימין נועדו למטרה אחת, וכי הצבעה לגנץ ואיזנקוט תהיה טעות קריטית

שתפו :

הסופר והעיתונאי אלדד בק התראיין לאורנה ישר וטען כי בין כל אלה שנלחמים בנתניהו למוחים נגד החרדים, הכיבוש וכו', יש הקבלה מוחלטת: "הכל סל אחד שהרצון שלו הוא לעקור את הקשר בין עם ישראל לארץ ישראל ולהפוך את מדינת ישראל למדינת כל אזרחיה, והלכה לנו המדינה היהודית", אמר בק.

הוא הוסיף והתייחס לכך שהיו עוד אחראים למחדל השבעה באוקטובר: "גנץ ואיזנקוט שותפים בצורה מוחלטת לגישת הקונספציה שהוליכה למחדל", אמר בק, וביקר בחריפות את התומכים ב'מחנה הממלכתי, שע"פ הסקרים תנצח בבחירות הקרובות: "איפה ההיגיון? איפה המחשבה? אתם הייתם רוצים להפקיד בסיטואציה שנוצרה בגללם את עתיד המדינה שברור לכולם שהם הולכים למדינה פלסטינית?"

הצטרפו למועדון ״היחידה״

yossi
Author: yossi

ערוץ ToV אקטואליה יהודית ברשתות החברתיות   🇮🇱

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
הרשמה
עדכן אותי
guest
1 תגובה
הישן ביותר
החדש ביותר המדורג ביותר
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
פנחס קרנגל
1 חודש לפני

דיון בשאלה: האם התפקוד של צה"ל בשבת השחורה, 7 באוקטובר נבע מחוסר מקצועיות או ממזימה (קונספירציה) אצל אורי מילשטיין. טרום המלחמה: הפסיקו פעילות חצב (איסוף מידע גלוי מעיתונים וכ"ד). הפסיקו להאזין לטלפונים של האויב מבחוץ והכל הלך על מנת להאזין לראש הממשלה. כל שלושת הבלונים של מודיען פתאום ברחו. על אחד שלחו מטוס כי הוא נסחף לכיוון עזה.  לפי עדויות התצפיתניות הן הושתקו ואף איימו עליהם בכלא באם ידווחו על תרגול האויב. ארבעה פרצות בגדר לא תוקנו. סיירי גולני קבלו פקודה להפסיק את הסיור 40 דקות לפני פרוץ המלחמה. כוכבי ביטל את יחידה לאיסוף מידע בעזה ע"י סוכנים ואת חצב, איסוף גלוי. טלי גוטליב קבלה מידע ממקור אמין שלושה ימים לפני והתריעה וכל מי שהתעלם אשם. האמריקאים הוציאו, מספר ימים לפני, התרעה חריגה: להתרחק 7 מייל מהדרום. לאחר פרוץ המלחמה. אין תגבורת. גדוד סמוך אמר לקציני הבטחון השטח לא סטרילי. כוחות מצאלים לא הגיעו. טייס מסוק התראיין בשמו ובתמונתו ואמר שלא נתנו לו להמריא במשך ארבע שעות. מה חלקו של קובי שבתאי. צוות טקילה של שב"כ, נשלח לדרום לאחר ישיבה לילית והמשטרה לא בטלה אירוע של 4000 ללא ממ"ד. לא הופעל נוהל מחוז משטרה שכן. משטרת המרכז לא קבלה אישור או פקודה לחבור לחבריהם בדרום. על המחבלים נמצאו מפות אם מקומות אסטרטגיים. הפעלת צוות טקילה מחייב הגנה של כוחות מיוחדים למקומות אלו. גם בזה באופן מפתיע נכשל או לא נכשל, אם מסתכלים ממבט המחאה בקפלן. חוזק השרשרת נקבע על פי החולייה החלשה. אם נקרעו שתיים זה לא סביר. אם נקרעה כל השרשרת זה מראה שיש פה יותר מרשלנות

כתבות נוספות

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

1
0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום