חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ח"כ טלי גוטליב: הדבר הראשון שהיה צריך לעשות זה להעביר את היועמ"שית מתפקידה

ח"כ טלי גוטליב מעבירה ביקורת על היועצת המשפטית לממשלה ומכנה אותה חלק מהדיפסטייט: "חותרת תחת הנהגת הממשלה"

שתפו :

ח"כ טלי גוטליב התראיינה למיכאל וילנסקי והגדירה את מצב הדיפ סטייט שאליו נקלענו בעקבות היועצת המשפטית לממשלה ומדיניות בג"צ.

גוטליב הביאה דוגמה מהמלחמה ואמרה "אם בג"צ בזמן מלחמה מקבל עתירה של עזתים נגד ישראל המבקשת צו מניעה נגד התקפת בית החולים 'אל קודס' והמדינה השיבה שאין כוונה כזאת, אז אם חמאסניקים רוצים לדעת לאן לברוח אז שילכו לבית החולים שם ברור שצה"ל לא יתקוף", אמרה גוטליב והבהירה מה זה דיפ סטייט: "מי מתווה את המדיניות האמיתית כל זמן שהיועצת המשפטית דוגלת במדיניות שמאל רדיקלית ואין לי בה אמון, היא חותרת תחת הנהגת הממשלה ולא משנה אם זה שלטון שמאל או ימין. הדבר הראשן שהיה צריך לעשות זה להעביר את היועצת המשפטית מתפקידה" אמרה גוטליב.

הצטרפו למועדון ״היחידה״

yossi
Author: yossi

ערוץ ToV אקטואליה יהודית ברשתות החברתיות   🇮🇱

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
הרשמה
עדכן אותי
guest
5 תגובות
הישן ביותר
החדש ביותר המדורג ביותר
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
פנחס קרנגל
1 חודש לפני

מלחמות פורצות כאשר אליטה הולכת לאבד שליטה. ביום כפור היה ברור לגולדה שהיא חייבת לסוג מסיני, דרישה מהאמריקאים, אבל אז תפסיד לבגין. הדיקטטורה השיפוטית הלכה להפסיד ולכן ארגנה לנו טבח. ישראל שואפת להקטין את כמות הכוח בגבולות מבחינה כלכלית הקטנת ההוצאות עוזרת למשק. בנוסף בג"ץ בעתירות ליש דין וכ"ד כובל את ידי כוחות הביטחון באופן מתמיד ובכוונת מכוון. מסיבות אלו הצבא הולך על פתרונות טכנולוגיים. במלחמת יום כפור קראו לזה אמצעיים מיוחדים. היה בפסח, כמו לפני מלחמת יום כפור, התראה והצבא התכונן וזה עלה הרבה כסף. מספר ימים לפני שמחת תורה הגיעה התראה נוספת. נתניהו כינס את ראשי הצבא והם אמרו בוודאות גמורה שלא יהיה כלום, כמו ביום כפור. בערב שמחת תורה הגיעה התראה ובהמשך הגיעה התראה חמה מאד. לא נעשה כלום, למעט שליחת צוות מצומצם של השב"כ. להזכיר שראש אמ"ן היה מוטרד רק מהתחממות גלובאלית של כדור הארץ. הם לא עדכנו את הדרג המדיני ואפילו לא העלו כוננות בגבול והתוצאות ידועות. חיילים נשחטו במיטות שלהם ואזרחים נטבחו, נאנסו, נשרפו חיים …. ברקע כישלונות פאסיביים כמו פרצות בגדר שלא תוקנו, אין בלוני תצפית, שמחייב העלאת כוננות, וכמובן כלום לא נעשה וכן קיצוץ מתמשך בצבא כולל הפסקת איסוף מודיעין ע"י סוכנים והפסקת האזנה לאויב בעזה (בריק מייחס את זה לכוכבי). רצף הכישלונות מראה על כוונה ומכוון ולא טעות בודדת ואקראית. על רקע זה, סגירת האמצעיים המיוחדים היא האצבע האחרונה בסכר. הסכר הוא שכל מערכת הביטחון התייצבה מאחורי המכשול העילי ובתת קרקעי שנבנה. הם הצליחו לשכנע חייל חלש אופי, לנתק את האמצעיים המיוחדים. זה מסביר למה התעלמו מהתצפיתניות (דיווח שגוי מהאמצעים המיוחדים) וכן למה חיזבאללה לא הגיע גם למלחמה (נטורי קפלן לא הודיעו לו), סמכו על אמצעים מיוחדים שכמו במלחמת יום כפור מישהו ניתק. לדעתי ,לכאורה, מישהו מבכירי המחאה נגד הרפורמה ולא איראן, תיכנן את זה. השמועה היא שהחייל הבוגד, מסבות מוסריות ועליונות על של השמאל הפרוגרסיבי, התאבד מייד לאחר שנודע ממיידי הטבח

המשיח
המשיח
1 חודש לפני

אף אחד לא יתאבד כמו שמגדל הקלפים לא ייפול. השמאל שתול בישראל בשורשים עמוקים. הימין סמרטוטי רצפה שרק חושבים על עצמם.

נהוראי
נהוראי
1 חודש לפני

המינוי ההזוי הזה שייך לגדעון סער כדי לסנדל את הימין .
אם סער רוצה לחזור לימין , יש לו להסיר את הכתם הזה , עכשיו .

יוסל
יוסל
1 חודש לפני

גם אותך צריך להעביר מתפקידך. כחברת כנסת,אנו תקועים איתך לפחות עד הבחירות הבאות,אבל משאר התפקידים יש להרחיקך,ויפה שעה כחת קודם.

המשיח
המשיח
1 חודש לפני

היועמשית מגינה על קניבלית שרצחה את הזוג כדורי באמצעות תעודת חיסיון וצו איסור פרסום. השבכ משקר שוואסים אסעיד רצח ואיים על החוקרים כולל שי מנדל שירצח אותם אם לא ישקרו. אתמול יחידת נחשבון הרביצו לוואסים אסעיד שהם מאשימים אותו באשמת שווא ברצח.

כתבות נוספות

אולי יעניין אותך...
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

5
0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום