גלי בת חורין משוחחת עם צבי שלם על חדירת הפרוגרס למערכת החינוך בישראל, ומיעצת להורים ולסבים לבדוק איזה תמונת עולם מציגים לילדים בבית הספר
![](https://tovnews.co.il/wp-content/uploads/2023/09/F230911YS225-300x200.jpg)
גלי בת חורין משוחחת עם צבי שלם על חדירת הפרוגרס למערכת החינוך בישראל, ומיעצת להורים ולסבים לבדוק איזה תמונת עולם מציגים לילדים בבית הספר
תגיות#כתבה ראשית#פרוגרס
שתפו :
גלי בת חורין משוחחת עם צבי שלם על חדירת הפרוגרס למערכת החינוך בישראל, ומיעצת להורים ולסבים לבדוק איזה תמונת עולם מציגים לילדים בבית הספר
ערוץ ToV אקטואליה יהודית ברשתות החברתיות
אלעזר שטרום מארח באולפן TOV את אלוף יצחק בריק ואת
פורטל החדשות של TOV, הוא זירת אקטואליה ותרבות המשלבת לראשונה עדכונים מכל הנעשה במדינה, ומאפשרת צריכת תכנים תרבותיים נקיים ומסוננים. באתר תמצאו תוכן הנוגע לכם בכל תחומי החיים כשהוא נקי ומסונן.
נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט
אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום
בס"ד
גלי החביבה, הזמנת את צבי וכל שניה עצרת אותו
חבל שלא שמענו את כל מה שיש לו להגיד
כל כך הרבה נזק אתם עושים, תנו לאנשים לחיות כפי שהם. די להומופוביה ולטיפולי המרה.
הקשבתי כמה שהקשבתי, וגם יש לי מושג כלשהו על דיקרט ום על ניוטון אבל נראה לי שכדאי להקדיש פינה שבה יוסר במלים פשוטות אילו סכנות מאבחן מר שלם שחודרות לחינוך שנדע עם מה בדיוק צריך להתמודד.
תודה
אם אתם רוצים להתקרב לקונצנזוס – ובתור ימני אני רוצה את זה גם – הניחו לאנשים לעשות מה שהם רוצים עם מי שהם רוצים כל עוד זה לא פוגע בכם. ובתור הומו – גם את זה אני רוצה – ואני לא פוגע בכם בכלל אם אני עושה סקס עם גברים. אתם בוחרים ״להיפגע״ רק כאשר אתם מתעקשים להסתכל… אז תביטו לצד השני ונגמר עניין.
אין להם בעיה עקרונית איתך או עם כל הומו יש להם בעיה עם אנשים שמנסים לחנך את ילדינו שמעשיך הם טבעיים ונורמליים . אז זהו שלא תחיה עם מי שאתה רוצה אל תנסה לשכנע אותי או לחייב אותי לחשוב שאתה נורמלי ואם אני חושב כך אינני הומופוב וגזען .