חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פרופ' אברהם דיסקין פסימי: המדינה עומדת על כרעי תרנגולת – היא עומדת להתמוטט

פרופ' דיסקין אומר בראיון לזיו מאור: מדינת ישראל בסיכון קיומי ממשי היא מוקפת אויבים שמנסים להשמידה והקרע הפנימי בחברה לא מאפשר לה להתגונן כראוי

תגיות

שתפו :

פרופ' דיסקין אומר בראיון לזיו מאור: מדינת ישראל בסיכון קיומי ממשי היא מוקפת אויבים שמנסים להשמידה והקרע הפנימי בחברה לא מאפשר לה להתגונן כראוי

ערוץ ToV אקטואליה יהודית ברשתות החברתיות   🇮🇱

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
הרשמה
עדכן אותי
guest
4 תגובות
הישן ביותר
החדש ביותר המדורג ביותר
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
Subs
Subs
1 חודש לפני

״הקרע החברתי״ זו תופעה שסתם מנפחים אותה. המיעוט הרדיקלי והאלים בקפלן לא מייצג אפילו מנדט בעם. רוב העם מאוחד. יש חילוקי דעות, יש מחלוקות, אבל סך הכל – רוב העם מאוחד מאחורי מטרות המלחמה, והרוב מניחים בצד את המחלוקות, או לחילופין מנהלים אותם בצורת שיח אמיתי וכן, ולא באלימות, התלהמות וסיסמאות חלולות. העם חזק והמדינה חזקה ושום מחלוקת או התפרעויות אלימות של כת נטורי קפלן לא יפגעו בנו ולא יחלישו אותנו.

Subs
Subs
1 חודש לפני

וגם לגבי אויבינו – אנחנו נביס אותם. עם תמיכת העולם המערבי או בלעדיה. כן, המלחמה הזאת תהיה קשה וארוכה ותגבה מחירים כואבים. אבל אם לא נילחם, המחיר יהיה קשה מיליוני מונים יותר – השמדת מדינת ישראל ועם ישראל, בארץ ובתפוצות. יגיע הרגע הזה שנשלים את עיקר הלחימה בעזה ונעבור ללבנון. זה קרה עם שפאא׳, זה קרה עם ח׳אן יונס, זה קרה עם רפיח וזה יקרה גם עם לבנון.

רחל
רחל
1 חודש לפני

פרופ'. דיסקין, תסתכל בסתירות בתוכך, אתה מאמין אבל מתנגד לעשות רצונו. אולי תדליקו נרות השבת הזה פרשת בבהעלותך .אולי בהשגחה ובהשתלות להטיב עם קונך, תמצא מתק ומנוחה לנפשך המר.

שלמה
שלמה
29 ימים לפני

למה קראתם לקבוצה שלכם "היחידה"
היחידה היא חלק גדול בקנספציה
ראש הממשלה שירת שם
רמטכל שירת שם
ראש מוסד שירת שם
ראש שבת שירת שם

אז למה?

כתבות נוספות

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

4
0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום