צור ויעקבי סוגרים עונה

הקומיקאים מתן צור ויאיר יעקבי בפרק סיום עונה של הפודקאסט הקומי המצליח והמצחיק שלהם-צור ויעקבי.

Artboard 22 copy 12

יכול גם לעניין אותך

מתן צור ויאיר יעקבי מההרכב הקומי 'אנדרדוס' התחילו לפני כשנה וחצי לשדר פודקאסט קומי שנקרא 'יורים בנגמש'. לאחר מספר פרקים הוא ירד מהאוויר, ולפני כחצי שנה חזר בגרסה מחודשת דרך 'כאן הסכתים', עם שם חדש-צור ויעקבי.

במהלך העונה צור ויעקבי העלו מערכונים, פינות, דמויות וחיקויים, ודנו על נושאים שונים ברצינות ברמה כזו או אחרת. העונה הראשונה שהסתיימה השבוע הכילה 24 פרקים, כאשר לאחר כל פרק ששודר קבוצת הטלגרם הייעודית של הפודקאסט נפתחה לדיון, והמאזינים יכלו להציע רעיונות, להגיב לדברים שנאמרו וגם לבקר את התכנים. בפרק האחרון ששודר השבוע מתן צור ויאיר יעקבי סיכמו את העונה, נתנו ציונים אחד לשני וגם היה מערכון שאיחד את כל הדמויות שהתארחו בפרקים השונים של העונה. אז מה הבעיה של יאיר יעקבי עם הילדים של מתן צור? למה מתן צור חושב שליאיר יעקבי אין חוש אופנה? ומי זה בכלל סטיבן סיגל? כל זה בפודקאסט צור ויעקבי הזמין להאזנה בספוטיפיי, באתר של כאן הסכתים ובכל אפליקציות הפודקאסטים.

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:

כתבות נוספות

שיפא

פרטים חדשים על המתרחש בבית חולים שיפא

חיילי צה"ל נמצאים במתחם בית החולים שיפא שבעזה כבר מספר ימים. בין היתר כדי לאתר ממצאים שאכן התקיימה בבית החולים פעילות טרור של חמאס. נחשפה עדות של רופא בריטי שיכולה לחזק את ממצאי המודיעין הישראלי

שמחת תורה

לא למדנו כלום?!

אחד מתרגילי ההסחה של חמאס לאורך השנה, בטרם המתקפה הרצחנית בשמחת תורה, היה פרעות סדר על הגדר. האם גם היום לא למדנו?

לוחמה הפסיכולוגית

הוראות הבימוי של חמאס

הפעימה השניה של שחרור החטופים התרחשה במוצאי שבת לאחר שעות של עיכובים. הלוחמה הפסיכולוגית לא נפסקה עד הרגע האחרון

שתף :

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום