חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

השר בן גביר צריך להכין תכנית עבודה לשנתיים, לא ליומיים

יו"ר ארגון "הביטחוניסטים" סבור שלשר איתמר בן גביר יש את הרוח הנכונה, אך עליו לרדת אל קרקע המציאות ולהתנהל באופן מקצועי

תגיות

שתפו :

תא"ל אמיר אביבי, ויקיפדיה

תת אלוף אמיר אביבי, יו"ר ארגון "הביטחוניסטים", התראיין לאלעזר שטורם על רקע ההאשמות שמוטחות בשר לביטחון לאומי איתמר בן גביר, לפיהן התנהלותו משקפת חוסר הבנה במערכות הביטחון.

אביבי סבור כי בן גביר העמיס על עצמו ציפיות בלתי ריאליות כשחשב שתוך חודשיים ישנה את מצב הביטחון במדינה. אך המפגש בפועל עם מערכות ביטחוניות, תקציבים וקצב השתנות של מערכות גדולות יוצר דיסוננס.
אביבי מייעץ לבן גביר לבנות תכנית עבודה לשנתיים הבאות, ולשאוף ליצירת שינויים במהלך הקדנציה שלו – "ולא ביומיים לאחר שנבחר".

אביבי אף קיים פגישה לאחרונה עם השר בן גביר, בה הבהיר לו שבפני הגיוס למשמר הלאומי עומדים חסמים אמיתיים ולא רק בעיות מוטיבציה.

עוד טוען אביבי כי דיונים מסודרים וניהול עבודת מטה הם אינם הצד החזק של השר בן גביר. לכן הוא מייעץ לו להוסיף לאנשים סביבו – אשר תרמו להצלחתו הפוליטית – גם אנשי מקצוע שמכירים את התהליכים הנדרשים. הוא מדגיש שבמערכות ביטחוניות אסור לקבל החלטות פזיזות המונעות מרגש, אלא לקחת נשימה עמוקה ולקיים דיון.

עם זאת, מבהיר תא"ל אביבי שהוא תומך לחלוטין ברוח של בן גביר, והוא – בניגוד לאחרים – גם לא מתרגש מחוסר הניסיון שלו, אך כן סבור שעליו להקיף את עצמו באנשים שיחפו על כך.

כיצד מציע אביבי לפתור את בעיית כח האדם במשטרה?

צפו בראיון המלא

 

"רוב הפיגועים לא מתרחשים באיו״ש אלא בערים הגדולות"

 

ערוץ ToV אקטואליה יהודית ברשתות החברתיות   🇮🇱

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
הרשמה
עדכן אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

כתבות נוספות

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום