חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

"אשתו של אהרן ברק התמנתה לתפקידי שיפוט בכירים תחת איומים שלו"

חיים רמון מספר כי אשתו של אהרן ברק התמנתה לנשיאת ביה"ד לעבודה תחת איומיו על המערכת

שתפו :

שר המשפטים לשעבר חיים רמון התייחס לפרשת אתי כרייף. הוא מייחס את ההסכמה של פרקליט המדינה שי ניצן לחקור את המקרה, אף על פי שהמדובר הוא במעשה פלילי של חדירה למכשיר נייד פרטי, לעובדה כי אפי נוה היה יריב מר של שי ניצן. יריבות זו הייתה ידועה לכל. שי ניצן, איש המערכת, כמו שאר חבריו לאצולת הפרקליטות, הבינו כי בפעם הראשונה הפרקליטות והשופטים לא יכולים לנהוג כרצונם בוועדה למינוי שופטים. יש להם שם גורם עצמאי – אפי נוה שמו. וועדה זו מתנהלת ללא שקיפות, ורוב השופטים מתמנים מתוך המערכת, הישר מהפרקליטות אל כס השיפוט. השופטים ממנים את עצמם, בניגוד לכל מקום אחר בעולם, ואפי נוה קרא תיגר על המערכת הזו.

https://tovnews.co.il/%d7%a9%d7%a8-%d7%94%d7%9e%d7%a9%d7%a4%d7%98%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%a9%d7%a2%d7%91%d7%a8-%d7%97%d7%99%d7%99%d7%9d-%d7%a8%d7%9e%d7%95%d7%9f-%d7%9c%d7%90-%d7%94%d7%99%d7%94-%d7%a9%d7%a8%d7%a5-%d7%91/

רמון מעלה טענות קשות בקשר לשחיתות של מערכת המשפט: "הנפוטיזם חוגג במערכת המשפט. בא אהרן ברק ואומר: אם לא תמנו את אשתי לנשיאת בית הדין לעבודה אני מתפטר", כך רמון. עוד הוסיף: "באה הגברת כרייף ואומרת – אם ככה מתמנים, גם אני אתמנה ככה. אני אמצא את הקשרים שלי".

רמון טוען כי בהיותו שר משפטים הוא ניסה להוביל שינויים במערכת אצולת המשפט הישראלי, ולכן הוא זכה לסיקול ממוקד ממערכת זו. הוא סיים את דבריו: "לא הייתי מוכן לחזור לפוליטיקה, אבל אם היו מציעים לי להיות שר המשפטים – לא הייתי עומד בפיתוי".

צפו:

ערוץ ToV אקטואליה יהודית ברשתות החברתיות   🇮🇱

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
הרשמה
עדכן אותי
guest
3 תגובות
הישן ביותר
החדש ביותר המדורג ביותר
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
הכל דבש - חוץ מהלשון של רמון
הכל דבש - חוץ מהלשון של רמון
1 שנה לפני

עוד עבריין שמנסה לטנף על המערכת בתקווה שישכחו שתקע לשון לגרון של חיילת

דני בר
דני בר
1 שנה לפני

הפוך גוטה הפוך ! אין לך מה להגיד על אהרון ברק האפיפיור שלך הקדוש המושחת אז אתה מנסה להסיט את הנושא !!
עד קצה העולם הטיסו חוקרים כדי להביא את החיילת שלא רצתה להתלונן נגדו לארץ כדי למנוע ממנו לעשות רפורמה במערכת המושחתת !!
ליעקב נאמן תפרו תיק ,דניאל פרידמן https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4703259,00.html

עדית
עדית
1 שנה לפני

חיים רמון היה קורבן של הפמניסטיות
שששו לתפור לו תיק ולחגוג בתקשורת.
חיים רמון לא יזם דבר. עמד לתומו והמתין לסיום פגישה אצל הרמטכל. הקצינה ניגשה אליו להזמינו למסיבת שחרור. נמרחה עליו בכל גופה כשהיא שמה את ראשה על כתפו וחובקת את גופו בשתי ידיה בחיוך גדול. התמונה הופיעה בגדול בעתונות. הקצינה ה' היא שהטרידה את רמון שדעתו היתה מוסחת לנושאים אחרים בשל ארועים בטחוניים וחיכה לתומו לפגישה עם הרמטכל. כל החיילות שהשתתפו במסיבת השחרור עלזו ושמחו על שרמון נענה להזמנתן והרים איתן כוסית. רמון לא רצה להתנשא ונענה להזמנה של החיילות. אדם ישר שכל חיי תרם למדינה, קם בבוקר לעמל יומו, ופתאום נלכד ברשת שטוו לו כמה פמניסטיות, ביניהן קצינת משטרה ותיקה שהטילה את מוראה על ה' הקצינה המתלוננת ואמרה לי שהיא צפויה לתביעת דיבה מרמון אם לא תתלונן.
המתלוננת ה' מפחד, התלוננה בעל כורחה ונסעה מיד לדרום אמריקה. החוקרים נסעו בעקבותיה כדי לחקור את מה שלא היה צריך לחקור כי כולם היו נוכחים בארוע.
קצינת המשטרה בכתה בעת מתן עדותה היתה מודעת לעבירה שעברה ופחדה מהתוצאות..היא יצאה לפנסיה מיד לאחר מכן.
חיים רמון נפל קורבן לפוליטקלי קורקט ולתנועת נשים רדיקלית שלא יודעת שובע כאשר נופל לידיה כל מקרה זוטר.

כתבות נוספות

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

3
0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום