חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

"אין מקום שיש בו ניגוד עניינים יותר מאשר לשכת עורכי הדין"

עו"ד מיכאל דבורין מסביר מהי הבעייתיות בכך שעורכי הדין ממנים את השופטים

שתפו :

פלאש 90

הקלפיות בבחירות למוסדות לשכת עורכי הדין נפתחו הבוקר (שלישי) בכל רחבי הארץ, ונרשמו תורים ארוכים יותר מבעבר.

עו"ד מיכאל דבורין מצר על הפיצול שנוצר כך שמצד שמאל יש מועמד אחד ומצד ימין ישנו אפי נווה ושני מועמדים שמורידים מכוחו: "הסיפור הוא כמו תמיד שנאות, אגו, יצרים. אני הייתי חבר ועד של מחוז ירושלים והייתי מקבל טלפונים כדי שאתן המלצות כי זה מקום עם כח. כמו שראינו בבחירות הכלליות שהשמאל ניזוק מהפיצול שלו, הימין יינזק מהפיצול בבחירות ללשכת עורכי הדין. אין דרך אחרת. גם האנרגיות והכסף של המחאה עוזרים למועמד השמאל בכר, נוסף על הפיצול בימין".

"אין מקום שיש בו ניגוד עניינים יותר מאשר לשכת עורכי הדין", קובע עו"ד דבורין ומסביר: "נניח שאתה שופט צעיר ומגיע מולך עובד או שותף של בכיר בלשכת עורכי הדין. אתה יודע שהעתיד המקצועי שלך טמון בידיים שלו. מה תרצה לעשות כשופט? ולמה בכלל להעמיד אותך במצב הזה?"

דבורין: "גם אם בכר ייבחר והשמאל יחגוג, הפוליטיקאים שלנו צריכים לעשות את מה שהצעתי עוד לפני 7 ו-8 שנים וזה להפוך את הלשכה ללא רלוונטית".

צפו בראיון המלא באולפן ערוץ TOV

 

ערוץ ToV אקטואליה יהודית ברשתות החברתיות   🇮🇱

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
הרשמה
עדכן אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

כתבות נוספות

ראיון עם פרופ' טליה איינהורן על משמעויות ההחלטה של בית הדין הבינלאומי בהאג מיום 26/1/2024

פרופ' טליה איינהורן, חברה קבועה באקדמיה הבינ״ל למשפט השוואתי, מבארת תחילה כי מדובר בבית דין שהוקם לצד ארגון האו"ם וסמכותו, המוגבלת למדינות שהסכימו עליה, נובעת מחוקתו הנספחת למגילת האו"ם. לענייננו, הסכמת ישראל ניתנה באמנת הג'נוסייד המקנה לבית הדין סמכות שיפוט לגבי השמדת עם (ג'נוסייד) בלבד

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום