חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תעודת מחצית: ד"ר גדי טאוב מחלק ציונים לממשלת נתניהו

אחרי חצי שנה של הנהגת ממשלת הימין ד"ר גדי טאוב מחלק ציונים לממשלת נתניהו ביחסי חוץ, בביטחון, התיישבות, משילות ועוד

תגיות

שתפו :

צילום פלאש 90

לציון חצי שנה לממשלת הימין בהנהגתו של ראש הממשלה נתניהו מגיש הפודקאסט ותוכנית הרדיו בגלי ישראל "שומר סף", ד"ר גדי טאוב מחלק יחד עם עו״ד זיו מאור ציונים לממשלה במגוון תחומים.

"לא מגיע להם ציון גבוה במשילות", אומר טאוב, "התחלנו ממש ברגל ימין עם המריחה של המו"מ הקואליציוני ונתנו לשמאל זמן להתארגן והיה להם תירוץ שהתלבש להם לוולה וזו כמובן הרפורמה. בדיעבד, לא היינו צריכים להציג את זה כתוכנית אלא לעשות. היה צריך ללמוד ממפא"י וגם מאהרון ברק שכל דבר עושים לאט לאט, צעד צעד".

טאוב: "בביטחון אני נותן לה ציון הרבה יותר טוב כשהתחיל מבצע בג'נין. מיד אחרי הפיגוע חשבתי שצריך להיות אקטיביים ולא מספיק להגיב. אני מקווה שהמבצע הזה יתברר כמבצע "חומת מגן" קטנה לכל הפחות".

בתחום יחסי החוץ מודה טאוב כי "אני לא יודע בדיוק מה קורה", ומוסיף: "יש לי הקלה גדולה אחרי הקטסטרופה בממשלה הקודמת. אני חושש שנלך אחרי מיראז' הפיתוי של השלום עם סעודיה יותר מדי רחוק, כי כל עוד מגששים בערוץ הזה, אנחנו לא מתפנים במה שנתניהו עשה בצורה כל כך טובה לאובמה וזה להביך את ממשל ביידן כמה שאפשר. אני לא מתרגש שלא הזמינו אותנו לבית הלבן, אני שמח בזה".

איזה ציון נותן טאוב בתחום ההתיישבות, מהו הציון בתחום הכלכלה ואיזה תחום קיבל את הציון הגרוע ביותר?

צפו בראיון המלא באולפן ערוץ TOV

ערוץ ToV אקטואליה יהודית ברשתות החברתיות   🇮🇱

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
הרשמה
עדכן אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

כתבות נוספות

ראיון עם פרופ' טליה איינהורן על משמעויות ההחלטה של בית הדין הבינלאומי בהאג מיום 26/1/2024

פרופ' טליה איינהורן, חברה קבועה באקדמיה הבינ״ל למשפט השוואתי, מבארת תחילה כי מדובר בבית דין שהוקם לצד ארגון האו"ם וסמכותו, המוגבלת למדינות שהסכימו עליה, נובעת מחוקתו הנספחת למגילת האו"ם. לענייננו, הסכמת ישראל ניתנה באמנת הג'נוסייד המקנה לבית הדין סמכות שיפוט לגבי השמדת עם (ג'נוסייד) בלבד

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום