חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

״בגיל 15 ארגנתי הפגנות מכובדות יותר״

השר איתמר בן גביר ורעייתו איילה ניסו לסעוד אמש בשקט בארוחה זוגית, אנשי המחאה חשבו אחרת

שתפו :

נועם מושקוביץ דוברות הכנסת

"יצאתי הערב למסעדה עם איתמר. שמעתי אישה אומרת בהתלהבות בפלאפון: "אתה לא מבין! ארגנתי הפגנה נגד בן גביר! בעצמי! דרך הרשת החברתית!!"
רציתי לומר לה שבגיל 15 ארגנתי הפגנות מכובדות יותר. עם נוקיה. בלי רשתות חברתיות!! אבל במסעדה, כמו במציאות, על כל ממורמרת אחת כזאת, היו עשרות בעד איתמר, בעד הרפורמה, בעד מדינה שבה אין קומץ שמאלני שליט על הרוב. הגיעו בלי סוף לשולחן שלנו לחזק.
שורה תחתונה, היה משעשע. נהנתי. גם מזאת שגילתה את גיל ההתבגרות מאוחר, כי זה נתן תקווה שעוד רגע היא גם תלמד על דמוקרטיה". כך מתארת איילה בן גביר את אשר אירע אמש כאשר ביקשה לסעוד עם בעלה השר איתמר בן גביר.

 

השר לביטחון לאומי, איתמר בן גביר, התייחס לצד שחיזק אותו.
"תודה לעשרות האורחים במסעדת נאיה שתמכו וחיזקו אותי באופן ספונטני בשירה ואהבה, בשעה שבאו להפגין כנגדי עשרות פעילי שמאל שצעקו, קיללו וחסמו את פתח המסעדה בזמן שישבתי לאכול עם אילה אשתי ביציאה פרטית. "הם ימשיכו לצעוק. אנחנו נמשיך לחוקק".

Meir
Author: Meir

ערוץ ToV אקטואליה יהודית ברשתות החברתיות   🇮🇱

המכללה לחיים1
עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
הרשמה
עדכן אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

כתבות נוספות

ראיון עם פרופ' טליה איינהורן על משמעויות ההחלטה של בית הדין הבינלאומי בהאג מיום 26/1/2024

פרופ' טליה איינהורן, חברה קבועה באקדמיה הבינ״ל למשפט השוואתי, מבארת תחילה כי מדובר בבית דין שהוקם לצד ארגון האו"ם וסמכותו, המוגבלת למדינות שהסכימו עליה, נובעת מחוקתו הנספחת למגילת האו"ם. לענייננו, הסכמת ישראל ניתנה באמנת הג'נוסייד המקנה לבית הדין סמכות שיפוט לגבי השמדת עם (ג'נוסייד) בלבד

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום