שירת הלב שלה

לקראת גיל 50, יעל הורביץ, אם לעשרה, החליטה שהיא רוצה לעשות משהו משמעותי בהתנדבות. היא לא דמיינה שהרעיון ירחיק לכת עד כדי כך

תמונת פרופיל מירי עם אדום

יכול גם לעניין אותך

ליעל הורביץ לא היה משעמם בכלל כשהחליטה לעשות משהו משמעותי לקראת הגיל העגול 50. כאם לעשרה וסבתא לנכדים, היא הייתה עסוקה ועם זאת, החליטה לתת מענה לצעירות יוצאות המגזר הדתי-חרדי שנשארו ללא עורף משפחתי וללא קורת גג "כשחשבתי מה אני יכולה לעשות, בחרתי דווקא במשהו שידעתי שתואם את הידיעות שלי. יש לי גישה חינוכית מאד מסוימת ואירחתי בעבר הרבה בנות כאלה כך שזה היה מתאים. אני מסתכלת על כל בת ומנסה להעצים אותה".

 

כיום, "שירת הלב" כוללת 7 דירות בירושלים, בית שמש ופתח תקווה, 30 בנות בנות 18-26 שמקבלות כל מענה, טיפול או מסגרת השכלתית, מיצוי זכויות והכוונה תעסוקתית ולימודית. "אנחנו לא עושים העתר הדבק מאחת לשנייה אלא דואגים שיקבלו כל מה שצריכות באופן ספציפי".

הורביץ השתתפה בלא מעט חתונות של סוגרות הדירות "אני בעמדה של אמא. הן יודעות שיכולות לדבר איתי הכי חופשי. מרגש לראות שבנות שאף אחד לא חשב שיש להן סיכוי לבנות בית וזוגיות, עושות זאת".

 

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
הרשמה
עדכן אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

כתבות נוספות

מצרה

פרשת תולדות: מצרה לרווחה

בתחילת הפרשה נולדים לזוג יצחק ורבקה אחרי 20 שנות נישואין, תאומים, הלא הם יעקב ועשיו. כבר בלידתם התחילו "לריב" מאז ועד היום. אבל ריב נוסף מופיע בפרשה ובו נתמקד

פרשת וישלח: הדילמה של יעקב

יעקב אבינו מתכונן לקראת פגישתו עם עשיו והוא פוחד משני צדדים באישיותו של עשיו. כיצד הוא התגבר על זה לבסוף? מהו המסר עבורנו?

הפגנות

אושרה עסקת החטופים בהצבעה בממשלה

בלילה בין שלישי לרביעי בישיבת ממשלה דרמטית, אושרה ברוב גדול, עסקת חטופים ראשונה במהלכה יועברו במספר פעימות כ-50 חטופים בעיקר ילדים ונשים מעזה לישראל. איזו מפלגה שהייתה נגד העסקה, הצביעה בסופו של דבר בעד ולמה?

שתף :

רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום