שרון אדם, אמא של עומר אדם, מדברת על האחדות בעם שהגיעה אחרי המכה הקשה

שרון אדם מבהירה שהחוסן שלנו מתחיל מבפנים: "אנחנו צריכים להלחם בשנאה שבתוכנו ואז לא נצטרך להפיץ שמועות רעות. הכל אשליה שנובעת מהנדסת התודעה של התקשורת"

Artboard 22 copy 12

יכול גם לעניין אותך

שרון אדם, מנטורית ומנחת סדנאות, מתייחסת לאחדות בעם שהגיעה אחרי קיטוב ממושך וכואב, ואומרת כי "לא טיפלנו בעצמנו ולכן הייתה צריכה להגיע סכנה מבחוץ שאיחדה אותנו".

היא מבהירה כי המלחמה אינה מתחוללת בין יהודים לערבים, אלא היא מלחמת תודעה של אור מול חושך.

Photo by Yonatan Sindel/Flash90

"המאבק מתחיל בתוכנו", היא מבהירה, "אנחנו צריכים להלחם בקנאה, בשנאה ובהפרדה שבתוכנו, ואז נחיה בשלום ולא נצטרך להפיץ שמועות מרושעות על ראש הממשלה, על השמאל או על הימין".

בהתייחסות לקושי הנפשי שחווים רבים, היא מדגישה שהכלים שלנו צריכים לבוא מבפנים, בלי להסתמך על שום גורם חיצוני כמו הממשלה וארה"ב. כמו כן, היא מציעה תרגיל שירגיע את החרדות ויחזק את החוסן הפנימי.

משפיען הרשת סמיון גרפמן מוסיף בהקשר זה כי השגרה שנחזור אליה תהיה שונה ממה שהכרנו. בנוגע לערוצי התקשורת הוא מבהיר כי מטרתם היא לא לגרום לנו לחשוב, אלא בעיקר להזדעזע. כמו כן, הוא מדגיש כי המיעוט הקיצוני שגרם לפילוג בעם הוא תמיד זה שעושה הכי הרבה רעש, ולא נוכל לתת לו יותר מקום אחרי המלחמה.

צפו בראיון המלא

Emuna Frid
Author: Emuna Frid

כותבת

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
הרשמה
עדכן אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
המכללה לחיים1

כתבות נוספות

אהוד ברק

"אתה ראש ממשלה לשעבר, ראבאק"

שני ראיונות העניק השבוע ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק לתקשורת הזרה. שניהם עוררו סערה בארץ ובעולם, אפילו ברשתות החברתיות הערביות

שתף :

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום