חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

למה לעיתונאי השמאל מפריע שיש ערוץ שרוצה לעשות TOV?

הרב יצחק זאגא מתייחס למתקפת השמאל נגד ערוץ טוב ואומר, "יש להם את ערוצי השמאל ופתאום מופיע ערוץ ימני שנותן במה מכובדת מכבדת ומעמיקה. זו מהפיכה וזה מטריד אותם"

שתפו :

הרב יצחק זאגא, מגיש בערוץ טוב, מגיב למתקפת השמאל על הערוץ, מתקפה שאינה בוחלת במילים מסיתות כמו לכנות את הערוץ – "מיזם שטנה".

"אנחנו נקראים ערוץ טוב, משום שאנו מספרים את הסיפור הישראלי. עם ישראל הוא עם של טוב. זו הישראליות האמיתית. כדברי הרב קוק, המגדיר את הישראליות לעומקה במילים "עצמות החפץ של היות טוב לכל". זהו הסיפור הישראלי שאנחנו רוצים להביאו בעומק חדש ממקום אמיתי".

הדיון היום במדינת ישראל אינו מתבצע באופן אמיתי. בכל ערוצי הטלוויזיה מדברים ממקום של פוזיציה פוליטית, עושים תעמולה פוליטית מוטה וזה לא טוב. זה מפריע לדיון הישראלי לבוא ממקום טוב ולהיות דיון מפרה ומעמיק שיאפשר לקבל החלטות טובות ונכונות למען עתידנו למען מדינת ישראל.

זאגא מזכיר את דברי הרב חנן פורת זצ"ל שנשאל בערוב ימיו, איך הוא רוצה שיזכרו אותו, והרב חנן ענה – "אני רוצה שיזכרו שרציתי להיות טוב".

בסיום דבריו אומר יצחק זאגא, "מתקפות השמאל נגדנו הן קמפיין שרק מקדם את ערוץ טוב".

צפו בטור הדעה.

orna
Author: orna

ערוץ ToV אקטואליה יהודית ברשתות החברתיות   🇮🇱

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
הרשמה
עדכן אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

כתבות נוספות

ראיון עם פרופ' טליה איינהורן על משמעויות ההחלטה של בית הדין הבינלאומי בהאג מיום 26/1/2024

פרופ' טליה איינהורן, חברה קבועה באקדמיה הבינ״ל למשפט השוואתי, מבארת תחילה כי מדובר בבית דין שהוקם לצד ארגון האו"ם וסמכותו, המוגבלת למדינות שהסכימו עליה, נובעת מחוקתו הנספחת למגילת האו"ם. לענייננו, הסכמת ישראל ניתנה באמנת הג'נוסייד המקנה לבית הדין סמכות שיפוט לגבי השמדת עם (ג'נוסייד) בלבד

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום