מדינת ישראל ידועה במחלוקות הרבות שבה בין קואליציה לאופוזיציה, בין ימין ושמאל. המציאות שהיינו בה לפני המלחמה הגיעה למקומות שמעולם ישראל לא חשבה שתאלץ להתמודד איתם, כמו תופעת הסרבנות.
![](https://tovnews.co.il/wp-content/uploads/2023/12/צילום-מסך-2023-12-28-165257-300x177.png)
לאחר ה-7.10 חשבנו שזה מאחורינו וכולם יתנו כתף תחת האלונקה, אלא שהתבדינו. המזרחן ד"ר אדי כהן אומר: "ההתבטאויות של יאיר לפיד, אהוד אולמרט, יאיר גולן ודן חלוץ מסייעות לאויב בצורה עקיפה" ומוסיף שהדברים מפורסמים ברשתות של הערבים, "דן חלוץ אומר במפורש כתוב בערבית – הפסדנו את המלחמה מול חמאס".
כהן מזכיר גם את ההתבטאות של יאיר גולן שאומר ש"אין ברירה וצריך להגיע להסכם עם חמאס".
צפו בראיון.