חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ד"ר מרדכי קידר: "אילולא התמיכה הזו – עיתון "הארץ" היה פושט רגל מזמן"

ד״ר מרדכי קידר משיב על השאלה: האם מדינת ישראל הייתה יכולה לנצח במלחמת העצמאות אילו היתה באותה התקופה תקשורת כמו של ימינו?

שתפו :

הכתב הצבאי של ynet רון בן ישי, אחד הוותיקים מבין הכתבים הצבאיים, התארח באולפן ערוץ 13 וביקר את התקשורת הישראלית על אופן סיקור המלחמה. לטענתו, אילו מלחמת העצמאות הייתה מתרחשת בתקופה של התקשורת הנוכחית, מדינת ישראל לא הייתה קמה.

ד"ר מרדכי קידר ששמע על הדברים אמר: "הוא לחלוטין צודק בעניין הזה", והוסיף, "עיתון שחרט את 'הארץ' על שמו עניינו היה באותם הימים הארץ. עיתון 'הארץ' היה בעבר עיתון לאומי". קידר סבור שהתקשורת הישראלית התדרדרה כל כך ועיתון "הארץ" הוא ההוכחה לכך: "אילולא הכסף מהמדינות הזרות עיתון "הארץ" היה פושט רגל מזמן".

ד״ר קידר סבור שכיום עיתון "הארץ" משרת את המפלגות הכמעט לא קיימות של כמו העבודה ומרצ העבודה: "הפך לבטאון של מדינות זרות".

dvir
Author: dvir

ערוץ ToV אקטואליה יהודית ברשתות החברתיות   🇮🇱

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
הרשמה
עדכן אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

כתבות נוספות

ראיון עם פרופ' טליה איינהורן על משמעויות ההחלטה של בית הדין הבינלאומי בהאג מיום 26/1/2024

פרופ' טליה איינהורן, חברה קבועה באקדמיה הבינ״ל למשפט השוואתי, מבארת תחילה כי מדובר בבית דין שהוקם לצד ארגון האו"ם וסמכותו, המוגבלת למדינות שהסכימו עליה, נובעת מחוקתו הנספחת למגילת האו"ם. לענייננו, הסכמת ישראל ניתנה באמנת הג'נוסייד המקנה לבית הדין סמכות שיפוט לגבי השמדת עם (ג'נוסייד) בלבד

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום