חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הרב עמיחי אליהו על זעקות השמאל: "זה נועד לייצר רגשות אשם"

שר המורשת הבא של מדינת ישראל מטעם עוצמה יהודית, הרב עמיחי אליהו מתייחס לקריאות השמאל על קץ הדמוקרטיה: "מול השחצנות הזו התקוממנו וכל העם התקומם"

שתפו :

בשבועות האחרונים מתרבות הקריאות המדגימות כיצד השמאל לא מקבל את ההפסד. אחד אומר שיוציאו מליון איש לרחובות, אחד אומר 'אז העם בחר', אחד מדבר על קץ הדמוקרטיה.

הרב עמיחי אליהו שיתמנה לשר המורשת לאחר הקמת הממשלה, לא מתרגש מהקריאות הללו:"אנחנו רגילים שהצד השמאלי לא יודע להפסיד ולכבד את הדמוקרטיה. העם טעה לא מבין מה טוב לו ולהציל את המדינה מהעם. מול השחצנות הזו התקוממנו וכל העם התקומם. זה לא מעכשיו, יש כאן קבוצה שחושבת שרק היא יודעת מה טוב לעם ישראל. יש פה עם והוא בחר והוא רוצה מדינה יהודית יותר דמוקרטית יותר ויהודית יותר".

אליהו מתייחס בביקורת קשה לראש הממשלה יאיר לפיד שניצל את האזכרה הממלכתית לבן גוריון כדי להשתלח בממשלה הנבחרת: "אני מזמן הפסקתי להתייחס למה שאומר יאיר לפיד. אני חושב שראש הממשלה לא מייצג את מדינת ישראל ולא מכבד את האזרחים של מדינת ישראל. אנחנו בזים במי שמדבר על בשם האחדות ומביא פילוג".

צפו בראיון המלא

play-rounded-fill

התעדכנו בתוכן היומיומי שלנו רק בערוץ ToV

הרב

 

ערוץ ToV אקטואליה יהודית ברשתות החברתיות   🇮🇱

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
הרשמה
עדכן אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

כתבות נוספות

ראיון עם פרופ' טליה איינהורן על משמעויות ההחלטה של בית הדין הבינלאומי בהאג מיום 26/1/2024

פרופ' טליה איינהורן, חברה קבועה באקדמיה הבינ״ל למשפט השוואתי, מבארת תחילה כי מדובר בבית דין שהוקם לצד ארגון האו"ם וסמכותו, המוגבלת למדינות שהסכימו עליה, נובעת מחוקתו הנספחת למגילת האו"ם. לענייננו, הסכמת ישראל ניתנה באמנת הג'נוסייד המקנה לבית הדין סמכות שיפוט לגבי השמדת עם (ג'נוסייד) בלבד

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום