חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

צפו: הפגנת התמיכה מחוץ לבית המשפט והקריאות לגבות את לוחמת מג"ב

כתבתנו ללי דרעי עם הקולות מהפגנת התמיכה בלוממת מג"ב אוריאן בן כליפא שמואשמת בתקיפה של פלסטינית

שתפו :

מחוץ לבית המשפט השלום בירושלים מתקיימת היום הפגנת תמיכה בלוחמת אוריאן בן כליפא, שוטרת מג"ב,  המואשמת בגין תקיפה של צעירה ערבית.

 המקרה אירע בזמן מבצע שומר החומות , אוריאן בן כליפא, לוחמת מג"ב,הייתה בתקפיד בשער האריות. עקב המתיחות שהייתה באזור, הוצב מחסום בכדי למנוע חיכוך בין יהודים לערבים.

בשלב מסויים, הגיעה פלסטינית עם אחיה וביקשו לעבור במחסום. לאחר דין ודברים וחוסר הרפייה מצד הפלסטינית ואחיה, הלוחמת הדפה את הפלסטינית. בהמשך, לאחר שאחיה ניסה להתערב, הלוחמת תפסה בצווארון חולצתו אחרי שהרגישה שנשקפת סכנה לחייה. 

play-rounded-fill

שלושה ימים לאחר המקרה, נעצרה הלוחמת לחקירה תחת אזהרה שארכה 8 שעות. נציין כי אביה של הפלסטינית הוא מוכתר מוכר בירושלים. על פי עדויות, הוא נכנס לבסיס מג"ב והגיע עד לחדר של המ"פ, לתוך הבסיס ממש. לא מקום שכל אחד יכול להיכנס אליו. שם הוא איים בפני המ"פ כי במידה ולא יפטרו את הלוחמת – הוא יצית את מזרח ירושלים. ללוחמת נפתח תיק פלילי והם דורשים מאסר בפועל של שנה לפחות.

 

play-rounded-fill

התעדכנו בתוכן היומיומי שלנו רק בערוץ ToV

הפגנת

https://tovnews.co.il/%d7%a4%d7%95%d7%93%d7%a7%d7%90%d7%a1%d7%98-tov-%d7%a4%d7%a8%d7%a7-1-%d7%9e%d7%94-%d7%91%d7%90%d7%9e%d7%aa-%d7%a7%d7%95%d7%a8%d7%94-%d7%91%d7%90%d7%99%d7%a8%d7%90%d7%9f/

 

 

 

ערוץ ToV אקטואליה יהודית ברשתות החברתיות   🇮🇱

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
הרשמה
עדכן אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

כתבות נוספות

ראיון עם פרופ' טליה איינהורן על משמעויות ההחלטה של בית הדין הבינלאומי בהאג מיום 26/1/2024

פרופ' טליה איינהורן, חברה קבועה באקדמיה הבינ״ל למשפט השוואתי, מבארת תחילה כי מדובר בבית דין שהוקם לצד ארגון האו"ם וסמכותו, המוגבלת למדינות שהסכימו עליה, נובעת מחוקתו הנספחת למגילת האו"ם. לענייננו, הסכמת ישראל ניתנה באמנת הג'נוסייד המקנה לבית הדין סמכות שיפוט לגבי השמדת עם (ג'נוסייד) בלבד

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום