חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עו"ד נורדמן: "בשם המאבק בזכויות הנשים – פוגעים בנשים אמיתיות"

מנכ"לית פורום "חירות וכבוד האדם", עו"ד צפנת נורדמן, מסבירה בראיון לדנה ורון מהי ההשפעה של צמצום עילת הסבירות על נשים

תגיות

שתפו :

תומר נויברג, פלאש 90

מנכ"לית פורום "חירות וכבוד האדם", עו"ד צפנת נורדמן, מנסה להרגיע את התבהלה מזעקות נשים שחוששות שבעקבות צמצום עילת הסבירות זכויותיהן ייפגעו: "יש הרבה תבהלה ואין לה בסיס. צמצום עילת הסבירות לא יפגע באף אישה או בקבוצות אחרות. בכל פעם יש איזה תירוץ אחר לזרוע את הבהלה הזו. אין כלום מאחורי זה. הרשות לקידום מעמד האישה מוסבת לרשות לקידום מעמד הנשים בישראל ועוברת להיות תחת השרה לשוויון מגדרי במקום תת השרה לשוויון חברתי, ועל זה יוצא כל הקצף. כל פעם זה תירוץ תורן וכל הזמן זורעים פאניקה 'אין לנו זכויות ונחזור למטבח ולא נוכל לצאת מהבית', אין שום חשש לזכויות נשים".

עו"ד נורדמן גם מזהירה שהמאבקים האלו של נשים פוגעים בסופו של דבר בנשים עצמן: "זה אבסורד. לפעמים בשם הגנה על שוויון לנשים – פוגעים בפועל בשוויון של נשים אמיתיות. אסור לנצל את זכויות היסוד כדי לפגוע בזכויות היסוד ממש. זה קורה למשל שציבור דתי לא זוכה לקבל תקציב כדי לקיים אירועים בהפרדה, או שצריכים להלחם על מסלולים נפרדים בלימודים באוניברסיטה".

צפו בראיון המלא באולפן ערוץ TOV

ערוץ ToV אקטואליה יהודית ברשתות החברתיות   🇮🇱

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
הרשמה
עדכן אותי
guest
1 תגובה
הישן ביותר
החדש ביותר המדורג ביותר
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
רועי
רועי
4 חודשים לפני

צפנת נורדמן מנכ"לית פורום "חירות וכבוד האדם" שגרה בגוש עציון. דיסאוננס "קל" להילחם לחירות ועל כבוד האדם שאת גרה בהתנחבלות שמהותה אפרטהייד כלפי העם הפלסטיני.

כתבות נוספות

ראיון עם פרופ' טליה איינהורן על משמעויות ההחלטה של בית הדין הבינלאומי בהאג מיום 26/1/2024

פרופ' טליה איינהורן, חברה קבועה באקדמיה הבינ״ל למשפט השוואתי, מבארת תחילה כי מדובר בבית דין שהוקם לצד ארגון האו"ם וסמכותו, המוגבלת למדינות שהסכימו עליה, נובעת מחוקתו הנספחת למגילת האו"ם. לענייננו, הסכמת ישראל ניתנה באמנת הג'נוסייד המקנה לבית הדין סמכות שיפוט לגבי השמדת עם (ג'נוסייד) בלבד

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

1
0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום