חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ברל׳ה קרומבי: "הלוואי שתהיה אחדות אחרי המלחמה. לא רואה מוכנות לזה בצד השני"

יועץ התקשורת והפעיל החברתי ברל׳ה קרומבי על הקמפיין נגד המתנחלים, הצווים המנהליים ועל מה צריכים אנשי כח קפלן להתנצל?

שתפו :

יועץ התקשורת והפעיל החברתי, ברל׳ה קרומבי משוכנע שבימים אלו, בעיצומה של המלחמה כשעשרות אלפי מתנחלים עזבו את בתיהם לחזיתות בצפון ובדרום, מתנהל סוג של קמפיין נגד המתנחלים: "חד משמעית יש קמפיין נגד המתנחלים. הוא לא בשלטי חוצות אבל הוא בתדרוכים של דו"צ ופיקוד מרכז. גם הצווים המנהליים נגד החוות הוא חלק מקמפיין כי רוצים לתייג אותם כאנשים בעיתיים, מסוכנים שצריכים להיות מאחורי סורג ובריח. אני מכיר את אנשי הגבעות והחוות, מי שמתייג אותם עושה את זה מסיבה מאוד מסוימת. זה לא משהו תמים".

הפגנה נגד הרפורמה. צילום: חים גולדברג, פלאש 90

 

 

 

 

 

 

 

קרומבי סקפטי לגבי הסיכויים שתהיה אחדות אחרי המלחמה: "אני מייחל שתהיה אחדות אחרי המלחמה. אני כמי שהיה לי חלק קטן בהפגנות בעד הרפורמה, אעשה כל מה שאני יכול כדי שנהיה במקסימום אחדות אחרי המלחמה. אני לא רואה שבצד הפוליטי השני יש מוכנות לכך ואני אומר את זה בכאב רב".

"יומיים אחרי המלחמה", מספר קרומבי, "העליתי פוסט ושיבחתי את אנשי "כח קפלן" שיצאו לעזור לכל המגזרים. החלטתי להושיט יד לצד השני אבל לא הושטה יד מהצד השני. לצערי הרב ״אחים לנשק״ אומרים שיום אחרי המלחמה הם יחזרו למלחמה. מה שהיה הוא מה שיהיה. המאבק רק נעצר זמנית, והם לא מוכנים לוותר. הלוואי שמי שקרא לסרבנות היינו שומעים ממנו מילה של התנצלות".

צפו בראיון המלא באולפן ערוץ TOV

חסר לכם אוויר? Z Medic Air הכנסו לקישור

https://bit.ly/ZMedicAirTov

ערוץ ToV אקטואליה יהודית ברשתות החברתיות   🇮🇱

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
הרשמה
עדכן אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

כתבות נוספות

ראיון עם פרופ' טליה איינהורן על משמעויות ההחלטה של בית הדין הבינלאומי בהאג מיום 26/1/2024

פרופ' טליה איינהורן, חברה קבועה באקדמיה הבינ״ל למשפט השוואתי, מבארת תחילה כי מדובר בבית דין שהוקם לצד ארגון האו"ם וסמכותו, המוגבלת למדינות שהסכימו עליה, נובעת מחוקתו הנספחת למגילת האו"ם. לענייננו, הסכמת ישראל ניתנה באמנת הג'נוסייד המקנה לבית הדין סמכות שיפוט לגבי השמדת עם (ג'נוסייד) בלבד

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום