פרופ' מיכאל בר זוהר הביוגרף של בן גוריון בראיון עם יצחק זאגא על אובדן האמון במנהיגות והמלל חסר האחריות שהתקשורת מפיצה. הוא משווה את גישתו של ביבי לגישתו של בן גוריון ומסביר איך בן גוריון היה מתנהל מול סינואר
![פיני יחזקאלי](https://tovnews.co.il/wp-content/uploads/2022/12/F191104ARK06-300x191.jpg)
פרופ' מיכאל בר זוהר הביוגרף של בן גוריון בראיון עם יצחק זאגא על אובדן האמון במנהיגות והמלל חסר האחריות שהתקשורת מפיצה. הוא משווה את גישתו של ביבי לגישתו של בן גוריון ומסביר איך בן גוריון היה מתנהל מול סינואר
תגיות#כתבה ראשית#סינוואר
שתפו :
פרופ' מיכאל בר זוהר הביוגרף של בן גוריון בראיון עם יצחק זאגא על אובדן האמון במנהיגות והמלל חסר האחריות שהתקשורת מפיצה. הוא משווה את גישתו של ביבי לגישתו של בן גוריון ומסביר איך בן גוריון היה מתנהל מול סינואר
ערוץ ToV אקטואליה יהודית ברשתות החברתיות
אלעזר שטרום מארח באולפן TOV את אלוף יצחק בריק ואת
פורטל החדשות של TOV, הוא זירת אקטואליה ותרבות המשלבת לראשונה עדכונים מכל הנעשה במדינה, ומאפשרת צריכת תכנים תרבותיים נקיים ומסוננים. באתר תמצאו תוכן הנוגע לכם בכל תחומי החיים כשהוא נקי ומסונן.
נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט
אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום
"וישמין ישורון ויבעט" אז הרוח יורד.
הניצוץ שבלב, אם יושן אז "ישנו עם אחד ומפוזר" אם מתעורר אז עם חי ומיוחד.
הקול- קול סינואר והידיים – ידי ממשלת מצרים.
בן-גוריון בלי דיר-יאסין היה ממשיך לחשוש מדגלים לבנים. השמוש שהוא עשה באצ"ל והלח"י היה מושלם מבחינת מנהיגות וניצול מצבים שנוצרו.
כיפות סרוגות ב- 1948??????
הצחקת אותי. לא היה אז המושג הזה. היה המזרחי.
אולי הוא התכוון לעדות המזרח והספרדים בירושלים שניצחו את המלחמה ו….. לא הפלמ"ח שעשה אנדרטאות ופרסום מבצעים כושלים כהצלחות.