לאן עוד נגיע? בית ספר יקיים מפגש שיח עם תלמידי כיתה ב על מגדריות

בית הספר בהרצליה יכנס את תלמידי כיתה ב' בכדי לדון ולשוחח בעקבות תלמיד ששינה מגדרו, כך על פי מכתב שנשלח להורים

Artboard 22 copy 12
צילום: אוליבר פיטוסי, פלאש 90

יכול גם לעניין אותך

הניסיון לטשטוש הזהויות והמגדר במערכת החינוך לא נגמר. להורי כיתה ב' בבית הספר "לב טוב" בהרצליה נשלח מכתב אודות ילד שהחליט לשנות את מגדרו ובעקבות כך בית הספר החליט לכנס צוות רחב מבית הספר ואת הוריו על מנת לדון ולשוחח על חוסר הבעייתיות שבכך.

כך נכתב: "להורי כיתה ב'3 שלום רב, כחלק מתהליך ארוך אשר מתקיים בשנה האחרונה עם תלמיד מהכיתה, בשיתוף גורמים מקצועיים, הוא ומשפחתו החליטו לשתף אתכם בשינוי המגדרי אותו הוא עובר בשל זהותו המגדרית. מחר, הוריו וצוות רחב מבית הספר יגיעו לכיתה ויספרו את סיפורו האישי".

מוטב לציין כי אין זו הפעם הראשונה שמערכת החינוך מכניסה תכנים ותפישות עולם הבאות לקבל כל ילד באשר הוא ומקבלות את טשטוש המגדריות, אך מוכרחים לציין כי מפגש מעין זה הוא עליית מדרגה בכל הנוגע לנושא המגדריות בבתי הספר.

https://tovnews.co.il/%d7%97%d7%a9%d7%99%d7%a4%d7%94-%d7%99%d7%9c%d7%93-%d7%91%d7%9f-11-%d7%91%d7%92%d7%91%d7%a2%d7%aa-%d7%a9%d7%9e%d7%95%d7%90%d7%9c-%d7%a9%d7%94%d7%97%d7%9c%d7%99%d7%98-%d7%a9%d7%94%d7%95%d7%90-%d7%99/

בהמשך המכתב ישנה דרישה עבור הורי התלמידים בכיתה: "אנו מבקשים בכל לשון של בקשה לא לדון בנושא עם ילדיכם טרם המפגש המתוכנן. חשוב כי השיתוף של התלמידים ייעשה עם תיווך נכון ומקצועי".

עוד הוסיפו בנוגע לנושא: "ברצוננו להדגיש כי זהות מגדר אינה מיניות, זהות מגדר היא זהות והיא נוגעת לחוויית העצמי ולפרטיותו של האדם". רק נדגיש כי המהלך נעשה בתיאום ובשיתוף פעולה מלא עם השירותים הפסיכולוגיים ומפקח בית הספר. לאלו שרצו לדון טרם המפגש ניתנה היכולת להיכנס למפגש זום ערב קודם לכן יחד עם הורי התלמיד וצוות בית הספר.

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
הרשמה
עדכן אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

כתבות נוספות

כשלאומי הופך ללאומני

תלמידים בתיכון עירוני ד׳ בתל אביב התלוננו על כך שמנהל בית הספר, אורי לס, לא מאפשר להם להתעטף בדגל ישראל

שופר

"אני מתגעגעת לראות אותך מתפלל, נזכרת פתאום בתקיעת שופר שתקעת בראש השנה בישיבה. מעכלת את הגזרה שהשנה תסתלק מאיתנו"

איבריו של הרב נערן אשחר, אב לשניים בן 33 משדמות מחולה, שנהרג לפני כשבועיים לאחר התהפכות טנק בגבול הצפון. נתרמו והעניקו חיים חדשים לארבעה חולים. ההספד של אישתו צוף מתאר איזה אדם גדול איבדנו

שתף :

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום