חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

"הלפטופ מהגיהנום" – כך הוסתר מידע מהמחשב של האנטר ביידן טרם הבחירות

תכנים רגישים במיוחד שנמצאו על מחשבו האישי של האנטר ביידן, בנו של נשיא ארצות הברית, הוסתרו במכוון בסמוך לבחירות כדי שלא לפגוע בסיכוי של ג'ו ביידן לזכות. כך עולה בשיחה של מושיק קוברסקי מפרוייקט 315 עם יגאל מלכה.

שתפו :

ביטחון

ביידן ג'וניור ששכח לאסוף את מחשבו האישי מחנות התיקונים לא העלה על דעתו שכל התוכן שהיה על המחשב שהכיל, בין היתר, עדויות לגבי התנהגות לא הולמת עם נשים, עישון סמים ועסקאות מפוקפקות בהן ניסה לעשות שימוש בהשפעתו של אביו, ימצא את דרכו אל התקשורת ואל הרשתות החברתיות.

ה-New York Post, העיתון הרביעי בגודלו בארצות הברית, פירסם כתבה ראשית שהכילה דוגמאות רבות מתוך מחשבו של האנטר, זאת לאחר שה-FBI לא התייחס למחשב שהועבר לרשותו כשנה קודם לכן.

לאחר נסיונות להשתיק את הכתבה ברשתות החברתיות עד כדי חסימת חשבון הטוויטר של דוברת הבית הלבן, פירסם לאחרונה מי שרכש את טוויטר, אילון מאסק, חומרים רבים שנמצאו על גבי מחשבו של האנטר ביידן ואף פיטר עובד טוויטר שהיה בעבר סוכן FBI ומנע פרסומים שהיו עלולים לפגוע בג'ו ביידן סמוך לבחירות.

התעדכנו בתוכן היומיומי שלנו רק בערוץ ToV

ביידן

ערוץ ToV אקטואליה יהודית ברשתות החברתיות   🇮🇱

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
הרשמה
עדכן אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

כתבות נוספות

ראיון עם פרופ' טליה איינהורן על משמעויות ההחלטה של בית הדין הבינלאומי בהאג מיום 26/1/2024

פרופ' טליה איינהורן, חברה קבועה באקדמיה הבינ״ל למשפט השוואתי, מבארת תחילה כי מדובר בבית דין שהוקם לצד ארגון האו"ם וסמכותו, המוגבלת למדינות שהסכימו עליה, נובעת מחוקתו הנספחת למגילת האו"ם. לענייננו, הסכמת ישראל ניתנה באמנת הג'נוסייד המקנה לבית הדין סמכות שיפוט לגבי השמדת עם (ג'נוסייד) בלבד

אולי יעניין אותך...
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום