כיצד גרמה ח״כ סון הר מלך לח״כים הערבים להפסיק לומר "השטחים הכבושים"?

ח"כ לימור סון הר-מלך התראיינה לללי דרעי על היחס הסלקטיבי לבניה לא חוקית ביו"ש ועל מה שהימין צריך ללמוד מהשמאל

Artboard 22 copy 12
פלאש 90

יכול גם לעניין אותך

ח"כ לימור סון הר-מלך ביקרה לאחרונה בגבעה שהוקמה בשומרון לזכר הרב דרוקמן זצ״ל אשר מנתה חמישה מבנים שהוקמו בן לילה. יום למחרת כבר הגיעו להרוס את המאחז, לקול קריאות השמחה והריקודים של ערבים שבאו לצפות במחזה.

מקרה זה מצטרף לשורת מקרים המשקפים אכיפה בררנית של המדינה כלפי בניה לא חוקית ביהודה ושומרון: כשמדובר בבניה יהודית – הדחפורים אינם מאחרים להגיע, אך הבניה הערבית הנרחבת בשטחי C ממשיכה באין מפריע כשהיד עוד נטויה.

הר מלך מבהירה שלמרות הניסיון בתקשורת לצייר את בוני המאחזים כ"משוגעים" הפועלים נגד החוק, הסיפור האמיתי הוא שלמעלה משני עשורים ישנה בישראל השתלטות מאסיבית של ערבים על אדמות לאום.

הר מלך מותחת ביקורת על דפוס הפעולה של השמאל אשר מתמחה בטרמינולוגיה מקטלגת וביצירת סטיגמות שהוא מחיל על אנשי הימין ועל המתנחלים.
עם זאת, היא קוראת למחנה הימין ללמוד מהשמאל במקרה הזה: לעמוד בזקיפות קומה בלי להתנצל, וליצור טרמינולוגיה אחרת, אשר תייצר תודעה חדשה.

צפו בראיון המלא שלה לללי דרעי.

ד"ר קידר: אסור לזחול אל המלך עבדאללה

 

Emuna Frid
Author: Emuna Frid

כותבת

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
הרשמה
עדכן אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

כתבות נוספות

הפגנות

אושרה עסקת החטופים בהצבעה בממשלה

בלילה בין שלישי לרביעי בישיבת ממשלה דרמטית, אושרה ברוב גדול, עסקת חטופים ראשונה במהלכה יועברו במספר פעימות כ-50 חטופים בעיקר ילדים ונשים מעזה לישראל. איזו מפלגה שהייתה נגד העסקה, הצביעה בסופו של דבר בעד ולמה?

מצרה

פרשת תולדות: מצרה לרווחה

בתחילת הפרשה נולדים לזוג יצחק ורבקה אחרי 20 שנות נישואין, תאומים, הלא הם יעקב ועשיו. כבר בלידתם התחילו "לריב" מאז ועד היום. אבל ריב נוסף מופיע בפרשה ובו נתמקד

שתף :

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום