חשד לניגוד עניינים אצל גדעון סער

חשיפת המועמדים של סער לתפקיד היועץ המשפטי לממשלה ושופט עליון ממשיכים לגרום מהומה

Artboard 22 copy 12
צילום: תומר ניוברג, פלאש 90.

יכול גם לעניין אותך

איילה חסון פרסמה אתמול (רביעי) בחדשות 13, לפיה המועמדים של גדעון סער לתפקיד היועץ המשפטי לממשלה ולשופט עליון, הם בעלי קרבה לגדעון סער. בבחירות האחרונות גדעון סער קיבל ערבות על סך ארבעה מיליון שקלים למפלגתו, תקווה חדשה, כתרומה מהמיליארדר יונתן קולבר, בעלי חברת הקנאביס "פנקסיה", ששולטת על כשליש משוק הקנאביס הרפואי בישראל.

לתפקיד היועמ"ש המועמדת של סער היא עו"ד גלי בהרב-מיארה ולתפקיד השופט בעליון המועמד של סער הוא עו"ד יחיאל כשר. למעשה, שני המועמדים של סער לתפקידים מגיעים מאותו משרד עו"ד (תדמור), שמייצג את חברת הקנאביס "פנקסיה" של קולבר. גם בנו של עו"ד יחיאל כשר המועמד להיות שופט בעליון, משמש כפעיל בתקווה חדשה.

סער בחר להגיב כמו ראש ממשלתו נפתלי בנט, והאשים את בנימין נתניהו במעשיו וכתב בטוויטר שלו: "‏הפייק ניוז וההכפשות המתפרסמים נגדי חדשות לבקרים ומופרכים פעם אחר פעם באים ממקור אחד. ביבי ושלוחיו מנהלים מסע שלוח רסן שביסודו נסיונו לסכל מינויים במערכת המשפט מתוך מניעים זרים ושקופים. לתפקידים במערכת המשפט יתמנו רק המועמדים הראויים ביותר. הקמפיינים של ביבי ושלוחיו – יכשלו".

חברת הכנסת גלית דיסטל אטבריאן מהליכוד תקפה בטוויטר: "אי אפשר לחשוד שסער הוא אדם קפריזי או לא זהיר. הוא תכנן הכל, סידר לעצמו את האנשים הנכונים בתקשורת ובפרקליטות כך שהוא יהיה מוגן לא משנה מה. עד כדי כך שלמרות 2014 הוא המשיך בכיף להשתעשע במים העמוקים של בריכת השחיתויות. היבריס. בלתי מנוצח. רק דבר אחד הוא לא לקח בחשבון: את איילה חסון".

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:

כתבות נוספות

אהוד ברק

"אתה ראש ממשלה לשעבר, ראבאק"

שני ראיונות העניק השבוע ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק לתקשורת הזרה. שניהם עוררו סערה בארץ ובעולם, אפילו ברשתות החברתיות הערביות

לוחמה הפסיכולוגית

הוראות הבימוי של חמאס

הפעימה השניה של שחרור החטופים התרחשה במוצאי שבת לאחר שעות של עיכובים. הלוחמה הפסיכולוגית לא נפסקה עד הרגע האחרון

הפגנות

אושרה עסקת החטופים בהצבעה בממשלה

בלילה בין שלישי לרביעי בישיבת ממשלה דרמטית, אושרה ברוב גדול, עסקת חטופים ראשונה במהלכה יועברו במספר פעימות כ-50 חטופים בעיקר ילדים ונשים מעזה לישראל. איזו מפלגה שהייתה נגד העסקה, הצביעה בסופו של דבר בעד ולמה?

שתף :

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום