חיפוש
Close this search box.

יוסי דגן: המבצע חייב להיות במתכונת ״חומת מגן 2״

יוסי דגן, ראש המועצה האיזורית שומרון, בראיון ליגאל מלכה על הציפיות ממבצע ״בית וגן״ ועל התמיכה בממשלה ובצה"ל למרות המשברים האחרונים

שתפו :

יוסי דגן, ראש המועצה האיזורית שומרון, מאחל הצלחה במבצע: "כל ההתיישבות בשומרון וכל עם ישראל מחבקים את חיילי צה״ל ומערכת הביטחון ומתפללים".

דגן הוא אחד מאנשי ההתיישבות המאתגרים ביותר עבור הממשלה, עם דרישה בלתי מתפשרת להתיישבות ולביטחון. למרות שלדעתו המבצע הגיע באיחור מסוים, הוא מציין שעדיף מאוחר מאשר לעולם לא.

 

"המבצע חייב להיות במתכונת חומת מגן 2, לעבור מהגנה להתקפה ולנקות את השטח מנשק ומחבלים", אומר דגן, ומוסיף כי ימים יגידו האם המבצע הזה יעשה שינוי אסטרטגי.

לסיום, יוסי דגן מציין שעם ישראל הוא עם בריא שאוהב את מדינתנו ואת ארצו, ומעביר מסר לממשלה: "אנחנו עם בריא, העם איתכם, לכו בכוחכם זה".

hofit
Author: hofit

ערוץ ToV אקטואליה יהודית ברשתות החברתיות   🇮🇱

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
הרשמה
עדכן אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

כתבות נוספות

ראיון עם פרופ' טליה איינהורן על משמעויות ההחלטה של בית הדין הבינלאומי בהאג מיום 26/1/2024

פרופ' טליה איינהורן, חברה קבועה באקדמיה הבינ״ל למשפט השוואתי, מבארת תחילה כי מדובר בבית דין שהוקם לצד ארגון האו"ם וסמכותו, המוגבלת למדינות שהסכימו עליה, נובעת מחוקתו הנספחת למגילת האו"ם. לענייננו, הסכמת ישראל ניתנה באמנת הג'נוסייד המקנה לבית הדין סמכות שיפוט לגבי השמדת עם (ג'נוסייד) בלבד

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום