חפשו אותנו גם ב

להיות דולה מבוקשת מבלי ללדת

unnamed (21)
יש לה רזומה עשיר של ליווי נשים וזוגות בתהליכים של הריון ולידה, אבל היא בעצמה רווקה ומעולם לא ילדה. אשרית פרלמוטר, בראיון אמיץ
play-rounded-fill

 

אשרית פרלמוטר, היא דולה ובעלת א-מחיה- הבית שמרכז בתוכו את כל מה שקשור לילודה. כשהיא נשאלת איך מתייחסים אליה הלקוחות, כשהם מגלים שהיא בעצמה עדיין לא ילדה, היא לגמרי לא מתרגשת  "האמת היא שלגמרי לא חשבתי שזה יהיה משמעותי. אני זוכרת שכשהחלטתי לעבור לתחום באופן רשמי, וממי שמלווה לידות, התחלתי ללמוד להיות דולה מוסמכת, כל אחת מהמשתתפות בקורס סיפרה על הלידות שלה ואז פתאום קלטתי את העניין הזה ואז פתאום אני שמה לב שגם הזוגות שואלים אותי , למשל, כמה ילדים יש לי. עד שיום אחד ישבתי עם עצמי ואמרתי- למה זה צריך להיות אישו? עד עכשיו עשיתי את זה וזה היה מצוין. ומאז- בכל פעם ששאלו אותי, אני עונה בטבעיות- עדיין אין לי ילדים משלי אבל אני סבתא להמון נכדים".

דווקא בגלל שהיא דוסית – אין דבר שהיא לא תדבר עליו

באופן מפתיע, מאז זה כבר לא אישו "אני מגיעה בלי טראומות ובלי עכבות, נטו לעבוד וזה יתרון גדול לשלי. אני באה עם המון ידע, ניסיון ומקצועיות והתמודדתי עם הרבה מצבים בחדרי לידה, ראיתי הרבה מהלכים של אנשי צוות".

יש לך ברשתות הרבה תמונות עם תינוקות. אין לך רגע של צביטה בלב? תחושה של החמצה?

"תמיד הרגע הזה מרגש ותמיד התלתל הראשון שמבצבץ, הבכי הראשון, זה עושה לי את זה ותמיד יש חשק…"

פרלמוטר מספרת כי מהרגע שנכנסה לתחום, ידעתי שתגיע גם לתחום של הריפוי האישי "ומתוך המסע שאני עוברת ועברתי, אני יודעת כמה לפן הרגשי יש חלק משמעותי וחשוב לי לתת לזה תשומת לב מיוחדת ואני מתכוונת לתת לזה מענה בבית שהוא המרכז לפוריות, לאתגרי הפוריות, ההריון והלידה".

Miri Livi
Author: Miri Livi

רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש? הצטרפו לניוזלטר:

0 0 דירוגים
דירוג הכתבה
הרשמה
עדכן אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

כתבות נוספות

נשות הפרוכת

על קבוצת הנשים שהחליטה לארוג פרוכות כל הדרך אל בית המקדש | TOV בין המצרים

אנחנו צריכים חוקה

דמוקרטיות צולעות ממנו הצליחו לנסח אחת כזאת, גם הפלת ראש ממשלה מכהן לא הייתה אפשרית לו הייתה קיימת – עבור ילדינו עלינו לדרוש אותה!

0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום

דילוג לתוכן