חיפוש
Close this search box.

דובר התנועה הקיבוצית: דבריו של פרופ' אלי צור נגד הציונות הדתית אינם ראויים ולא מייצגים אותנו

לאחר שפרופ' אלי צור התבטא בצורה מזעזעת נגד אנשי הציונות הדתית וקרא "לחסל את החלאות האלה", ו"להוציא אותם מהוריד", אביב לשם, דובר התנועה הקיבוצית, מגיב

תגיות

שתפו :

במפגש פורום חוקרי הקיבוץ ותנועת העבודה שהתקיים בתחילת החודש, התבטא פרופ' אלי צור בצורה חריפה נגד הציונות הדתית וקרא "לחסל את החלאות האלה, להוציא אותם מהוריד, הם עלולים להביא לקץ מדינת ישראל".

Photo by Yaakov Naumi/Flash90

אביב לשם, דובר התנועה הקיבוצית, מבהיר כי מדובר ב"דברים לא ראויים שלא מייצגים אף אחד מאיתנו והוא (פרופ' צור) גם לא נושא בתפקיד כלשהו". הוא אינו רואה טעם בדיון בעניינו, בטח לנוכח האירועים הקשים שפקדו את מדינת ישראל.

פעיל הימין יגאל מלכה מבקש לחדד כי צור לא דיבר לבד וגם לא היה החמור שבדוברים. יתרה מכך, אף אחד מנציגי התנועה הקיבוצית שנכחו בפגישה לא מחה. ואם התנועה הקיבוצית מסתייגת, הוא קורא לה למנף את הזדמנות כדי להביא לאחדות בחברה ולהזכיר את בני הציונות הדתית שמיהרו להצטרף ללחימה בשמחת תורה עוד לפני שנתבקשו.

צפו בראיון המלא

Emuna Frid
Author: Emuna Frid

כותבת

ערוץ ToV אקטואליה יהודית ברשתות החברתיות   🇮🇱

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
הרשמה
עדכן אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

כתבות נוספות

ראיון עם פרופ' טליה איינהורן על משמעויות ההחלטה של בית הדין הבינלאומי בהאג מיום 26/1/2024

פרופ' טליה איינהורן, חברה קבועה באקדמיה הבינ״ל למשפט השוואתי, מבארת תחילה כי מדובר בבית דין שהוקם לצד ארגון האו"ם וסמכותו, המוגבלת למדינות שהסכימו עליה, נובעת מחוקתו הנספחת למגילת האו"ם. לענייננו, הסכמת ישראל ניתנה באמנת הג'נוסייד המקנה לבית הדין סמכות שיפוט לגבי השמדת עם (ג'נוסייד) בלבד

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום