חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הלל פולד: "צריך להפסיק כבר עם השקר הזה שגורס שארה"ב היא הנותנת וישראל היא זאת שמקבלת"

מדוע ככל שהגיל של האמריקנים יורד יורדת גם התמיכה בישראל? הלל פולד עם תשובה קצרה ומאוד ברורה

שתפו :

פלאש 90
מסע
אסון התאומים

 

 

 

 

 

 

בסקר שבוצע בידי חוקרים מאוניברסיטת הרווארד וחברת הסקרים "האריס פול" עלה כי 51 אחוזים מהאמריקנים בני 24-18 טענו כי הפתרון לסכסוך הוא למעשה קיצה של מדינת ישראל. 60 אחוזים מהם חושבים שמתקפת הטרור של חמאס מוצדקת ושישראל מבצעת רצח עם. חצי מהם תומכים בחמאס. מהסקר עולה כי ככל שעולים בגיל גם עולה רמת התמיכה בישראל.

לכתב ויועץ לענייני טכנולוגיה הלל פולד יש הסבר מאוד פשוט לעניין: "למבוגרים אין טיקטוק. זה מדהים לראות שנוער אמריקני תומך בבן לאדן ובאסון התאומים. אי אפשר להמציא את זה, זה פשוט מטורף. הנוער עובר שם שטיפת מוח ממש וזה עצוב ומפחיד כי זה הדור הבא של המנהיגות האמריקנית והמשמעות היא ליהודים שם: תקנו כרטיסי טיסה".

על הקשר ארוך השנים עם ארה"ב מבקש פולד להדגיש שישנה טעות בסיסית בהערכת היחסים ומי יותר אינטרסנט: "מי שמבין קצת בנושאים האלו מבין שישראל נותנת הרבה יותר לארה"ב ממה שארה"ב נותנת לנו. אחרי שאמרנו את זה אנחנו יודעים מה ארה"ב עשתה למען היהודים. עד עכשיו ביידן היה ידיד אבל שלא נשלה את עצמנו שזה ימשך לעד ולהערכתי זה יימשך כמה שבועות בלבד".

מהי הסיבה לשנאה הגדולה כלפי היהודים מצד האמריקנים?
צפו בראיון המלא באולפן ערוץ
TOV

ערוץ ToV אקטואליה יהודית ברשתות החברתיות   🇮🇱

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
הרשמה
עדכן אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

כתבות נוספות

ראיון עם פרופ' טליה איינהורן על משמעויות ההחלטה של בית הדין הבינלאומי בהאג מיום 26/1/2024

פרופ' טליה איינהורן, חברה קבועה באקדמיה הבינ״ל למשפט השוואתי, מבארת תחילה כי מדובר בבית דין שהוקם לצד ארגון האו"ם וסמכותו, המוגבלת למדינות שהסכימו עליה, נובעת מחוקתו הנספחת למגילת האו"ם. לענייננו, הסכמת ישראל ניתנה באמנת הג'נוסייד המקנה לבית הדין סמכות שיפוט לגבי השמדת עם (ג'נוסייד) בלבד

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום