חיפוש
Close this search box.

הרב אורי שרקי: הגיע הזמן שהאסלאם יקיים את מה שכתוב בקוראן ביחס לארץ ישראל

הרב אורי שרקי סבור שהגיע הזמן שהאסלאם ומוביליו יודו בטעותם ובסיבה שהם כל כך נכשלים ביחס למערב בכל תחום אפשרי

תגיות

שתפו :

הדתות בעולם נמצאות במאבק תמידי על אמונתן. האסלאם והנצרות מעבר לכך שהן נגזרת של הדת היהודית, הן גם הדתות ששולטות דה פאקטו על הגלובוס. הנצרות היא הדת הפופולארית במערב בעוד שהאסלאם היא הדת השלטת בארצות ערב.
בעקבות אירועים כמו ה-7.10 בהם הערבים באים בשם הדת האסלאמית וקוראים בקול גדול ואומרים "אללה וואכבר" יש שאלה שעומדת בעינה ביחס לאסלאם – האם אכן היא דת שיודעת להודות בטעותה?

צילום: עווד פלאש 90

"אין שום ספק שהיום בתוך העולם המוסלמי יש הרהורי תהיה, הם תוהים איך הם הגיעו למצב שהם הצודקים והמאמינים באמת ודווקא הם החלק הנכשל של העולם." כך אומר הרב אורי שרקי, ועוד הוסיף, "הם מבחינה כלכלית, חברתית וסוציולוגית אינם מצליחים להגיע לעשירית המדרגה של המערב."

הרב שרקי טוען שאנחנו צריכים לדבר עם העולם המוסלמי ולומר להם שאנחנו בני ישראל ולנו נתונה הארץ, "כפי שכתוב בקוראן בסורה החמישית של הקוראן, "ואמור משה לעמו בואו אל הארץ הקדושה אשר נתן אלוהים לכם."

צפו בראיון.

 

dvir
Author: dvir

ערוץ ToV אקטואליה יהודית ברשתות החברתיות   🇮🇱

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
הרשמה
עדכן אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

כתבות נוספות

ראיון עם פרופ' טליה איינהורן על משמעויות ההחלטה של בית הדין הבינלאומי בהאג מיום 26/1/2024

פרופ' טליה איינהורן, חברה קבועה באקדמיה הבינ״ל למשפט השוואתי, מבארת תחילה כי מדובר בבית דין שהוקם לצד ארגון האו"ם וסמכותו, המוגבלת למדינות שהסכימו עליה, נובעת מחוקתו הנספחת למגילת האו"ם. לענייננו, הסכמת ישראל ניתנה באמנת הג'נוסייד המקנה לבית הדין סמכות שיפוט לגבי השמדת עם (ג'נוסייד) בלבד

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום