רק בת 24 וכבר פיתחה מוצר טבעי משלה

בת חן אלחרר, מטפלת בביו אנרגיה, פרחי באך ו NLP רואה במקצוע שלה שליחות ומסבירה איך מקימים עסק בגיל צעיר.

Artboard 22 copy 12

יכול גם לעניין אותך

נראה שבת חן אלחרר, מטפלת בביואנרגיה, פרחי באך ו- NLP, יודעת על מה היא מדברת כשהיא אומרת לנו לצאת מאזור הנוחות. כבר בלימודי התיכון בפנימייה של הרב גרוסמן למדה לימודי קואוצ'ינג והפנימה שעשיית פעולה היא מסר לחיים. בעקבות בעיה רפואית כלשהי שנעלמה לה אחרי טיפולים אנרגטיים בביו אנרגיה היא מיד הבינה שזהו הדבר הנכון עבורה.

"היתה לי בעיה כלשהי שנעלמה, בעקבות טיפול אנרגטי בנפש " אומרת בת חן שהתארחה בתכנית טוב בבית עם העיתונאית מירי בן דויד, בעקבות הבעייה שהיתה לי, החלטתי ללמוד ביו אנרגיה ולטפל בנשים בשיטה זו, שהיא שורשית ומטפלת במקור הבעיה.

בת חן מספרת לנו שהיא מטפלת בנשים בלבד ורוב הנשים שמגיעות אליה גדולות ממנה באופן ניכר, חלקן בנות ארבעים פלוס ולמעשה אין מגבלת גיל. כשנשאלה איך יש לה אומץ לטפל בנשים גדולות ממנה היא אומרת ש"זו השיטה", לא מבחינה בין הגילאים, זו אותה שיטה לכולם כך ולא משנה מהו גיל המטופלת.

את המוצר Relax שפיתחה ביססה על כמוסות של פרחי באך , על מנת להרגיע את כל בני המשפחה ויש לו דרישה רבה. זוהי תצמית לשתיhה, שעוזרת להרבה מצבים מאתגרים יומיומיים, חרדה, עצבנות ומועקה. היא מרגיעה למשך כמה שעות, ואינה מהווה תחליף לטיפול רפואי. הכנסו לאייטם המלא בתכניתה של העיתונאית מירי בן דויד טוב בבית.

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:

כתבות נוספות

ניקי היילי

מה גרם לניקי היילי להתבטא כך?

שגרירת ארצות הברית באו"ם לשעבר, ניקי היילי ושאר מועמדים רפובליקנים לנשיאות, מבטאים עמדה איתנה בעד מדינת ישראל במלחמה נגד חמאס

לוחמה הפסיכולוגית

הוראות הבימוי של חמאס

הפעימה השניה של שחרור החטופים התרחשה במוצאי שבת לאחר שעות של עיכובים. הלוחמה הפסיכולוגית לא נפסקה עד הרגע האחרון

מצרה

פרשת תולדות: מצרה לרווחה

בתחילת הפרשה נולדים לזוג יצחק ורבקה אחרי 20 שנות נישואין, תאומים, הלא הם יעקב ועשיו. כבר בלידתם התחילו "לריב" מאז ועד היום. אבל ריב נוסף מופיע בפרשה ובו נתמקד

פרשת וישלח: הדילמה של יעקב

יעקב אבינו מתכונן לקראת פגישתו עם עשיו והוא פוחד משני צדדים באישיותו של עשיו. כיצד הוא התגבר על זה לבסוף? מהו המסר עבורנו?

שופר

"אני מתגעגעת לראות אותך מתפלל, נזכרת פתאום בתקיעת שופר שתקעת בראש השנה בישיבה. מעכלת את הגזרה שהשנה תסתלק מאיתנו"

איבריו של הרב נערן אשחר, אב לשניים בן 33 משדמות מחולה, שנהרג לפני כשבועיים לאחר התהפכות טנק בגבול הצפון. נתרמו והעניקו חיים חדשים לארבעה חולים. ההספד של אישתו צוף מתאר איזה אדם גדול איבדנו

שתף :

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום