ישיבת חומש איננה מקום רגיל, אנשים מוסרים את נפשם על קיומה!

עמיחי בן פזי חברו של יהודה דימנטמן הי"ד : נראה שהמדינה החליטה להמשיך את דרכם של המחבלים ולתת פרס לטרור

Artboard 22 copy 12

יכול גם לעניין אותך

מן הראוי היה דווקא עכשיו להסדיר את חומש.

ביום ראשון השבוע הרסו כוחות צה"ל והמשטרה שלושה מבנים בישוב חומש שהוחרב בידי צה"ל במסגרת תכנית ההתנתקות ואף מנעו מתלמידי ישיבת חומש להתקרב לאזור, חומש היא הישיבה בה למד הנרצח יהודה דימנטמן הי"ד. "אחרי 15 שנה שהישיבה קיימת , הצבא הורס את הישיבה דווקא עכשיו." אומר עמיחי בן פזי אברך בישיבה וחברו הטוב של דימנטמן, בתכניתו של נעם זיגמן בערוץ טוב.  בן פזי כמו תלמידי הישיבה האחרים, קורא לחזק את הישיבה ולבטל את חוק ההתנתקות. בן פזי קורא לחיזוק הישיבה ומתנגד להריסתה. "אחרי 15 שנה שהישיבה קיימת , הצבא הורס אותה דווקא עכשיו". לדבריו, "נותנים פרס לטרור ומוחקים את הישיבה בחומש בכוח."

עוד הוסיף בן פזי  כי ישיבת חומש איננה מקום רגיל, אנשים מוסרים את נפשם על קיומה. כיום, היא הגיעה למצב של ישיבת קבע, עם רצף של נוכחות יהודית במקום במשך כל השנה. במהלך הראיון עימו תאר מצב אבסורדי בו אין כרגע אישור לכניסת רכבים לחומש. לדבריו, זו תגובה הפוכה לכל הגיון שכן מן הראוי היה דווקא עכשיו להסדיר את חומש. לדבריו חוק ההתנתקות עדיין קיים וראשית הוא דורש מנפתלי בנט, ראש הממשלה, לבטל חוק זה, ולקבע את חומש כיישוב וכמובן גם את הישיבה במקום. עמיחי קורא לכל מי שדם יהודי בליבו לתמוך בחיזוק הישיבה בחומש. היכנסו לראיון המלא בתכניתו של נעם זיגמן.

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:

כתבות נוספות

עזה

נפש יהודי הומיה

כוחות צה"ל הגיעו אל חוף הים בעזה, הניפו את דגל ישראל ושרו את ההמנון הלאומי ״התקוה״. באיזור אחר קבעו מזוזה באחד הבתים שכבשו

שתף :

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום