המשטרה טרם סגרה את תיק התקיפה של סילמן

הדיווחים על סגירת התיק גרמו לסילמן להרים טלפון לחוקר ולנזוף בו על שהדברים פורסמו.

Artboard 22 copy 12
עידית סילמן
צילום: פלאש 90.

יכול גם לעניין אותך

מעט יותר מחודשיים לאחר שטענה כי הותקפה באלימות בתחנת דלק, הופיעו פרסומים בליל אמש(שבת) כי המשטרה החליטה לסגור את התיק מחוסר ראיות לכאורה.

כזכור, לפני קצת יותר מחודשיים, סילמן עוררה סערה כשטענה כי היא הותקפה פיזית בתחנת דלק. סילמן סיפרה: "לפני שבועיים היה לי מקרה חד-פעמי, שבן אדם הטיח אותי לרכב. הוא תפס אותי אחרי שתדלקתי בתחנת דלק במודיעין, והטיח אותי פיזית לרכב".

סילמן הוסיפה אז: "הבנתי כמה מילים יכולות להיות מסוכנות. באותו רגע הבנתי שאני שמה את הכול בצד ושאנחנו מעבירים תקציב". בתכנית 'אולפן שישי', דווח כי במשטרה אומרים ששיתוף הפעולה מצידה של סילמן בעניין היה "מוגבל". עוד ציינו במשטרה שסילמן אמרה בעדותה "רק מה שהיה לה נוח לומר, מילה לא מעבר לכך". הדברים של סילמן עוררו חשד בנוגע לאמינות של הסיפור, רבים סברו כי כיצד יתכן ומקרה אלימות חמור כמו שתיארה לא הוגש למשמר הכנסת ולמשטרת ישראל. למרות שהתבקשה להציג ראיות, סילמן לא הציגה כאלה.  בתגובה לידיעות פורסמה בחדשות N12 שיחה שקיימה הח"כית עם אחד החוקרים  כשהיא נוזפת בו "מי במשטרה מוציא הודעות? אף אחד לא שאל אותי". במשטרה עדכנו כי התיק בניגוד לפרסומים בתקשורת טרם נסגר.

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:

כתבות נוספות

מצרה

פרשת תולדות: מצרה לרווחה

בתחילת הפרשה נולדים לזוג יצחק ורבקה אחרי 20 שנות נישואין, תאומים, הלא הם יעקב ועשיו. כבר בלידתם התחילו "לריב" מאז ועד היום. אבל ריב נוסף מופיע בפרשה ובו נתמקד

שיפא

פרטים חדשים על המתרחש בבית חולים שיפא

חיילי צה"ל נמצאים במתחם בית החולים שיפא שבעזה כבר מספר ימים. בין היתר כדי לאתר ממצאים שאכן התקיימה בבית החולים פעילות טרור של חמאס. נחשפה עדות של רופא בריטי שיכולה לחזק את ממצאי המודיעין הישראלי

שתף :

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום