חיפוש
Close this search box.

הרב זיני חושף: בכיר בישראל אמר לי שהוא לא יהסס להשתמש בנשק כדי לעצור את הרפורמה

הרב אליהו זיני בראיון לאלעזר שטורם מתנגד להשתתפות הימין בהפגנות "האחדות", וגם: חושף כי אדם בכיר בישראל אמר לו שלא יהסס להשתמש בנשק

תגיות

שתפו :

אריק מרמור פלאש 90

הרב אליהו זיני יצא נגד התפילה המשותפת שהתקיימה הבוקר בכותל. "אני מתנגד להשתתפות עם אנשים שאיימו על ראש הממשלה", אומר הרב זיני. "דן חלוץ שעקר את גוש קטיף לא יתן לנו דוגמה לאחדות ישראל. אנחנו כל הזמן מתפללים על אחדות, אנחנו כל הזמן אומרים שאנחנו לא מרימים יד".

הרב זיני מספר כי במצב של עידנא דריתחא, אמר לו אחד המפגינים נגד הרפורמה, דמות בכירה בישראל, כי הוא לא יהסס לקחת נשק: "אמר לי שהוא לא יהסס אם יצטרך לקחת נשק, כדי שלא יאמר שהוא לא עשה את הכל כדי למנוע את הדיקטטורה".

 

הרב זיני במסר למתנגדי הרפורמה: "אלו שאינם מסכימים איתנו חייבים להבין שאנחנו לא רוצים לפעול נגדם, אנחנו רואים בהם את האחים שלנו ואנחנו נרצה את טובתם בכל מקרה גם אם לא נסכים. אבל אנחנו לא מוכנים לוותר על דברים רציניים, זה 75 שנה שהמנהיגים הורסים את החלום הציוני והורסים כל ערך יהודי".

צפו בראיון המלא.

יקב גוש עציון

https://bit.ly/gushWinery

hofit
Author: hofit

ערוץ ToV אקטואליה יהודית ברשתות החברתיות   🇮🇱

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
הרשמה
עדכן אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

כתבות נוספות

ראיון עם פרופ' טליה איינהורן על משמעויות ההחלטה של בית הדין הבינלאומי בהאג מיום 26/1/2024

פרופ' טליה איינהורן, חברה קבועה באקדמיה הבינ״ל למשפט השוואתי, מבארת תחילה כי מדובר בבית דין שהוקם לצד ארגון האו"ם וסמכותו, המוגבלת למדינות שהסכימו עליה, נובעת מחוקתו הנספחת למגילת האו"ם. לענייננו, הסכמת ישראל ניתנה באמנת הג'נוסייד המקנה לבית הדין סמכות שיפוט לגבי השמדת עם (ג'נוסייד) בלבד

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום