ח"כ עמית הלוי: למרות שהדם רותח בכנסת – אנחנו משתדלים לא לעסוק בעבר האישי

ח"כ עמית הלוי בראיון לאלעזר שטורם על הטענות המושמעות נגד התפקוד של משרדי הממשלה ועל האווירה בכנסת בין החברים מהמפלגות השונות

Artboard 22 copy 12

יכול גם לעניין אותך

ברקע העבודה האינטנסיבית של משרדי הממשלה לטפל בסוגיות השונות, ח"כ עמית הלוי אומר שיש שני סוגים של טיפול – מענה לאנשים שפונו מביתם ומענה לאנשים שצריכים לצאת לקרב. בהיבט הזה, חשוב קודם כל לתת מענה בכל הנוגע לחימוש ולכיתות הכוננות: "שינו תבחינים, יש פערים, הם מושלמים בימי אלו".

חטופים

למרות שמושמעות טענות על כך שחלק ממשרדי הממשלה אינם נותנים את המענה הדרוש, ח"כ הלוי מציין שדברים במגמת שיפור וטיפול, ומדינת ישראל לא הייתה ערוכה לתרחיש שכזה.

לבסוף, ח"כ הלוי דוחה את ההתגוששויות הפוליטיות: "זה לא זמן להתגוששות פוליטית. גם בכנסת, למרות שהדם רותח אנחנו משתדלים לא לעסוק בעבר האישי".

צפו בראיון המלא.

hofit
Author: hofit

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
הרשמה
עדכן אותי
guest
1 תגובה
הישן ביותר
החדש ביותר המדורג ביותר
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
הכניס אדם מדהים לכלא
הכניס אדם מדהים לכלא
1 חודש לפני

גלנט הוא ללא ספק נאצי שבתאי בוגד.. תתחילו להבין. הוא גם לדעתי היה שותף מלא לטבח כשכל המידע היה ידוע. אזהרות התקבלו מראש ומערכת הבטחון נפגשה בארבע בבוקר של הלילה לפני הטבח. מי נפגש בשעה כזו בשבת ועוד בחג? רק במלחמה נפגשים בשעות כאלו אבל הם הרי סיפרו שהחמאס, שהם בנו ומממנים, נוטרל אז איך הם ממשיכים בבגידה שלדעתי הם יחסלו בה עוד רבבות חיילים? איך הם ממשיכים ולא עוברים לינץ ברחוב? העם הנבגד ישן או מתפקד עם המיץ של בורלא שמנטרל את הכעס והיה צריך להיות כאן הרים של כעס. בוגדים מבפנים גרועים יותר מכל נאצי או מחבל מבחוץ.

כתבות נוספות

מצרה

פרשת תולדות: מצרה לרווחה

בתחילת הפרשה נולדים לזוג יצחק ורבקה אחרי 20 שנות נישואין, תאומים, הלא הם יעקב ועשיו. כבר בלידתם התחילו "לריב" מאז ועד היום. אבל ריב נוסף מופיע בפרשה ובו נתמקד

שופר

"אני מתגעגעת לראות אותך מתפלל, נזכרת פתאום בתקיעת שופר שתקעת בראש השנה בישיבה. מעכלת את הגזרה שהשנה תסתלק מאיתנו"

איבריו של הרב נערן אשחר, אב לשניים בן 33 משדמות מחולה, שנהרג לפני כשבועיים לאחר התהפכות טנק בגבול הצפון. נתרמו והעניקו חיים חדשים לארבעה חולים. ההספד של אישתו צוף מתאר איזה אדם גדול איבדנו

פרשת וישלח: הדילמה של יעקב

יעקב אבינו מתכונן לקראת פגישתו עם עשיו והוא פוחד משני צדדים באישיותו של עשיו. כיצד הוא התגבר על זה לבסוף? מהו המסר עבורנו?

שתף :

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

1
0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום