ההסתה הזו מסכנת את המתיישבים ביהודה ושומרון

אפשר היה להניח שהמונחים שנקטו בהם בערוץ 12 התייחסו לפלסטינים אבל מסתבר שהכוונה היתה אחרת לגמרי

Artboard 22 copy 12
מרים אלסטר, פלאש 90

יכול גם לעניין אותך

"אני מסתכל אחורה על מה שקורה ביהודה ושומרון – כאוס! יש שמה פעילות בלתי נשלטת של מיליציית הגבעות, אנרכיה, פעולות התעמרות קשות, כולל רציחות של פלסטינים", כך אמר אמש האלוף במיל', ישראל זיו.

הבוקר הגיב לדבריו ח"כ אביחי בוארון מהליכוד ברדיו "גלי ישראל": ״הדברים שהוא אמר אתמול מצטרפים למקהלה שמהדהדת דברים מטורפים וחסרי אחריות במסגרת קמפיין נבזי וחסר אחריות שמחלחל גם למקבלי ההחלטות. זה דבר שלא יכול לקרות. כשאלוף בצה״ל במיל׳ יושב באולפן ואומר שמתנחלים רוצחים פלסטינים – אתה תופס ת'ראש ולא מבין מאיפה זה מגיע. יש כאן חצי מיליון מתיישבים שמסכנים את נפשם עבור המולדת, שמתוכם יוצאים לוחמי סיירות שבשעה זו נלחמים ומסכנים את הנפש עבור כולנו! מי אתה בכלל? מי שמך?! מה מרגישים ההורים לחיילים ביו״ש חוץ מנעיצת הסכין הזו על ידי האוויל הזה?״

בצהריים על דוכן הכנסת, התייחס גם ח"כ אריאל קלנר: "ימים אלה הם ימים של אחדות אבל יש כאלה שדחוף להם לדבר על ״אלימות המתנחלים״. כבר באותה שבת שחורה מתנחלים עם זקנים ופאות, חירפו נפשם והצילו בני קיבוצים, השונים מהם אולי בדעות, אבל אחיהם בדם. והנה דווקא בימים אלה, יש המנסים שוב, בלי שום נקיפות מצפון ובלי שום אחריות לאומית מינימלית, לשסות איש באחיו ולהסית ציבור בציבור, כולל הוצאת דיבתנו בעולם. אלימות המתנחלים הם קוראים לזה. מכפישים ציבור שלם. ציבור שכל כולו מגויס. ציבור שכבר שנים עומד בחזית ללא מורא מול האויב הברברי שמולנו".

יממה חלפה ושוב הסתה כנגד מתיישבים בערוץ 12. הפעם הפרשן אמנון אברמוביץ'.

Meir
Author: Meir

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
הרשמה
עדכן אותי
guest
10 תגובות
הישן ביותר
החדש ביותר המדורג ביותר
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
נהוראי
נהוראי
1 חודש לפני

א . קורה שבן אדם משתבשת עליו דעתו וזה מה שקרה לישראל זיו . מאחל לו רפואה שלמה .

ב . התבטאות כזו יכולה לקרות רק בערוץ 12 אלג'זירה . ישראל זיו יודע שבערוץ הבזוי הזה ישמחו להתבטאות כזו כנגד מתיישבי יו"ש היקרים .

ג . בבקשה כשאומרים ערוץ 12 לצרף לו את הכינוי 'אלג'זירה' .

ישראל
ישראל
1 חודש לפני

ההתייחסות הזו לתושבי יו"ש, בין בג'ינגלים בתקשורת ובין בפעולות השב"כ והצבא, נשמעים לי משהו שיטתי ומכוון ולא סתם איזה משהו ספונטני. לטבח בעוטף לא שמעתי שום הסבר שמניח את הדעת, חוץ מהפקר מכוון. ולחרדתנו כך גם נראה המצב מתוך ההתייחסות לתושבי יו"ש.

מאיר
מאיר
1 חודש לפני

ישראל זיו ניראה לי שהשתבשה דעתך, אתה ממש משחק לידיים של העזתים הרשעים והארורים.
ממש לא ציפית ממך לדבר ככה על המיתנחלים שמוכנים למות בעזה בשביל שאתה תשב בערוץ החדשות השמאלני תחת מזגן וכוס תה.
מציע לך ללכת לעזאזל, חתיכת שמאלן אידיוט

בנצי
בנצי
1 חודש לפני

מי הוא העלוב הזה ישראל זיו. עוד ריק מזהות וערכים שבחר להיות מטורף בשנאה לכל מה שיהודי בארץ?!
מצטרף לשיירת הנובחים ברחובות להוטי שנאה ומחלוקת
אלוף או מה שיהיה נחשף בריקבון מסוכן שכבר שנים גורר אותנו לטרור ופיגועים ועד לשמד
הבל פיו והבל פי שותפיו הוא הרוח הגבית לחמס
בזיון שמבייש את הדרגה שהיתה ואבדה ממנו

יוסף
יוסף
1 חודש לפני

זה מה נכתב כבר מזמן על אלופים במיל שאפילו מיל לא שוים וזה הנס הגדול האמיתי שלנו שעדיין מדינת ישראל קיימת

מרגלית שנער
מרגלית שנער
1 חודש לפני

יש בתוכנו כאלה שהם נגד קיום המדינה. באמת הזו חייבים להסתכל ישר בעיניים. מיעוט שטוף ברעיונות פרוגרסיבים אנטי לאומיים וזה מצטרף לאותם פרוגרסיבים בחו״ל שרוצים את הכחדת ישראל.

פבל פרנקל
פבל פרנקל
19 ימים לפני

אמנון שקרנוביץ צמח בקיבוצי השומר הצעיר הקומוניסטים. עוטף עזה מרביתם שמאל קיצוני חובבי מרקסעזם. יהודים שהפכו לשמאלנים קומוניסטים/מרקסיסטים/סוציאליסטים/בולשביקים-רצחו יותר אנשים מהנאצים!הם השתלטו על רוסיה באוקטובר 1917 בשלהי מלחה"ע הראשונה והפכו אותה לברה"מ, הקימו את הצבא האדום,הגולאגים,היבסקציה והקומינטרן-ארגון שמטרתו כיבוש העולם כולו.היהודון המומר שינה דתו ושמו ורצח מליונים!תגגלו:טרוצקי(לב בורנשטיין).גרגורי זינובייב (גרשון רדומילסקי).לב קמניב (רוזנפלד).בלה קון(כהן).גנריך יגודה (יהודה).לזר קגנוביץ(אליעזר כהן).

פבל פרנקל
פבל פרנקל
19 ימים לפני

מדוע השמאל הבוגדני
לא מגייס לשירות לאומי את אהוביו ואחיו-
ערביי ישראל,
ולא מגייס גם את ההומואים השמאלנים מתל אביב?
מזכיר לכולם שבקלפי חיילי צה"ל הצביעו למפלגת הציונות הדתית. בן גביר וסמוטריץ' הם הפוליטיקאים הכי פופולרים בקרב חייל צה"ל ומפלגת הציונות הדתית הצמיחה את מרבית הלוחמים בעזה.

חנן
חנן
17 ימים לפני

יאיר לפיד לא יישב בקבינט עבר זמנו. היצור העלוב, הפחדן, המנוול והשפל לא ראוי לשום תפקיד ממלכתי, אפסון בגרוש. בואש רקוב, שילך לכל הרוחות ויעלם לנו מהנוף. עם ישראל נושם יותר טוב ללא לפיד הדפוק.

נהוראי
נהוראי
12 ימים לפני

מי שצופה בערוץ 12 אלג'זירה נותן להם כח לסכן את מדינת ישראל .

כתבות נוספות

מצרה

פרשת תולדות: מצרה לרווחה

בתחילת הפרשה נולדים לזוג יצחק ורבקה אחרי 20 שנות נישואין, תאומים, הלא הם יעקב ועשיו. כבר בלידתם התחילו "לריב" מאז ועד היום. אבל ריב נוסף מופיע בפרשה ובו נתמקד

אהוד ברק

"אתה ראש ממשלה לשעבר, ראבאק"

שני ראיונות העניק השבוע ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק לתקשורת הזרה. שניהם עוררו סערה בארץ ובעולם, אפילו ברשתות החברתיות הערביות

שתף :

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

10
0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום