חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

"דיברתי עם ראש הממשלה": התוכנית של ח"כ משה סעדה לגיוס חרדים

ח"כ משה סעדה טוען בראיון כי המצב כיום לא יכול להימשך, וחייבים לגייס חרדים שלא לומדים ולתגמל את אנשי המילואים: "האלונקה כבדה"

שתפו :

ח"כ משה סעדה התראיין ליוסי בן עטר והתייחס לסוגית חוק הגיוס ושירות צבאי לחרדים.

סעדה אמר כי לא יכול להיות שרק קבוצה אחת לבד תתפוס האלונקה והדגיש כי גם ככה לציבור שסוחב אותה במעלה ההר קשה מנשוא ואמר כי "חייבים שהציבור החרדי ייקח חלק כי הצבא צריך את האנשים מחר בבוקר".

סעדה שחתם יחד עם עוד קבוצת חברי כנסת ושרים מהליכוד במכתב לנתניהו שחוק הגיוס המתהווה יבוטל ובמקומו יצביעו על הוראת שעה נוספת לשנה הקרובה כדי לשפר את מצבם של אנשי המילואים ולגייס חלקים בחברה החרדית שלא לומדים, אמר:  "אמרנו לרה"מ שנתמוך בחוק רק בהוראת שעה וקיבלנו מנתניהו תגובה מהירה שעל פניו הם חושבים לאמץ את ההצעה כי הם חושבים שחייבים לתגמל את אנשי המילואים במיוחד בגלל המלחמה ולכן החוק יעבור הוראת שעה לשנה בלבד ובשנה הקרובה ננהל שיח על התגמול והנשיאה בנטל של החרדים".

סעדה חשף כי הוא עובד על הצעת חוק חדשה.

הצטרפו למועדון ״היחידה״

yossi
Author: yossi

ערוץ ToV אקטואליה יהודית ברשתות החברתיות   🇮🇱

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
הרשמה
עדכן אותי
guest
5 תגובות
הישן ביותר
החדש ביותר המדורג ביותר
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
פנחס קרנגל
1 חודש לפני

דיון בשאלה: האם התפקוד של צה"ל בשבת השחורה, 7 באוקטובר נבע מחוסר מקצועיות או ממזימה (קונספירציה) אצל אורי מילשטיין. טרום המלחמה: הפסיקו פעילות חצב (איסוף מידע גלוי מעיתונים וכ"ד). הפסיקו להאזין לטלפונים של האויב מבחוץ והכל הלך על מנת להאזין לראש הממשלה. כל שלושת הבלונים של מודיען פתאום ברחו. על אחד שלחו מטוס כי הוא נסחף לכיוון עזה.  לפי עדויות התצפיתניות הן הושתקו ואף איימו עליהם בכלא באם ידווחו על תרגול האויב. ארבעה פרצות בגדר לא תוקנו. סיירי גולני קבלו פקודה להפסיק את הסיור 40 דקות לפני פרוץ המלחמה. כוכבי ביטל את יחידה לאיסוף מידע בעזה ע"י סוכנים ואת חצב, איסוף גלוי. טלי גוטליב קבלה מידע ממקור אמין שלושה ימים לפני והתריעה וכל מי שהתעלם אשם. האמריקאים הוציאו, מספר ימים לפני, התרעה חריגה: להתרחק 7 מייל מהדרום. לאחר פרוץ המלחמה. אין תגבורת. גדוד סמוך אמר לקציני הבטחון השטח לא סטרילי. כוחות מצאלים לא הגיעו. טייס מסוק התראיין בשמו ובתמונתו ואמר שלא נתנו לו להמריא במשך ארבע שעות. מה חלקו של קובי שבתאי. צוות טקילה של שב"כ, נשלח לדרום לאחר ישיבה לילית והמשטרה לא בטלה אירוע של 4000 ללא ממ"ד. לא הופעל נוהל מחוז משטרה שכן. משטרת המרכז לא קבלה אישור או פקודה לחבור לחבריהם בדרום. על המחבלים נמצאו מפות אם מקומות אסטרטגיים. הפעלת צוות טקילה מחייב הגנה של כוחות מיוחדים למקומות אלו. גם בזה באופן מפתיע נכשל או לא נכשל, אם מסתכלים ממבט המחאה בקפלן. חוזק השרשרת נקבע על פי החולייה החלשה. אם נקרעו שתיים זה לא סביר. אם נקרעה כל השרשרת זה מראה שיש פה יותר מרשלנות

המשיח
המשיח
1 חודש לפני

ברור שהיה תכנון להפיל את הממשלה. כי השב"כ והפרקליטות עשו כל כך הרבה פשעים שהם חייבים לדאוג שלא יהיה מי שישפוט אותם. כמו הגנה על קניבלית.

עיינה
עיינה
1 חודש לפני

וצריך לא "סתם" גיוס חרדים- אלא כדי להיות לוחמים! הצבא זקוק ללוחמים, יש לנו אבידות כבדות. הדם של החרדים לא יותר סמוק מהדם של החילוניים!!!

עיינה
עיינה
1 חודש לפני

צריך לגייס גם חלק מהחרדים שלומדים (ולא רק את אלה שלא לומדים). השירות הצבאי חשוב לא פחות מלמידת החרדים. הקב"ה רוצה לראות אותם לוחמים ומגינים על ביתם!!

המשיח
המשיח
1 חודש לפני

פשוט לתת משכורת

כתבות נוספות

אולי יעניין אותך...
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

5
0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום