64 מנדטים זה עדיין לא מספיק?!

מגישות TOV אורנה ישר וללי דרעי, משוחחות בתוכנית "שתי דוסיות עם מגדל על הראש" על הטענה של העיתונאי ארי שביט ושל רבים נוספים בשמאל - כי בוחרי הליכוד לא הצביעו עבור רפורמה משפטית. האם בכל זאת הימין טעה בדרך?

Artboard 22 copy 12
Photo by Yonatan Sindel/Flash90

יכול גם לעניין אותך

העיתונאי ארי שביט שהתראיין לערוץ TOV, טען כי "הטעות שעשה הימין דומה לזו שעשה רבין בהסכמי אוסלו – לשניהם ניתן מנדט מוגבל שנעשה בו שימוש לא נכון – מה שגרם להתקוממות הציבורית". עוד טען שביט כי "בוחרי הליכוד אינם אוהבים את בחירותיה של הממשלה".

ללי דרעי התמודדה בפריימריז של הליכוד, ולאחר השתתפות בעשרות כנסים טרם הבחירות היא מעידה כי "לא היה אפשר לדבר על משהו אחר חוץ מהרפורמה המשפטית, כך שלהגיד שבוחרי הליכוד לא ידעו על מה הם מצביעים – זה שקר". אורנה ישר מסכימה ומזכירה כי בוחרי הליכוד הבהירו ברשתות שחיכו מספיק ולא יסלחו לנבחריהם אם לא יפעלו לטובת רפורמה משפטית.

עם זאת, מבהירה דרעי שהימין לא חף מטעויות: "לא הייתה כלל הסברה, ומנגד יצאו בהצהרות גדולות מהר מדי". ישר מוסיפה: "האמת היחידה – אם כי אין לה סיבה כלל – בכל המחאה השקרית הזו, היא הבהלה של אנשים רבים שבטוחים שהולכת לקום כאן מדינת הלכה".

צפו בקטע המלא

 

האלוף במיל׳ בריק: "אני מתחלחל! אסור שזה יקרה בשום פנים ואופן"

 

Emuna Frid
Author: Emuna Frid

כותבת

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
הרשמה
עדכן אותי
guest
1 תגובה
הישן ביותר
החדש ביותר המדורג ביותר
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

כתבות נוספות

מצרה

פרשת תולדות: מצרה לרווחה

בתחילת הפרשה נולדים לזוג יצחק ורבקה אחרי 20 שנות נישואין, תאומים, הלא הם יעקב ועשיו. כבר בלידתם התחילו "לריב" מאז ועד היום. אבל ריב נוסף מופיע בפרשה ובו נתמקד

הפגנות

אושרה עסקת החטופים בהצבעה בממשלה

בלילה בין שלישי לרביעי בישיבת ממשלה דרמטית, אושרה ברוב גדול, עסקת חטופים ראשונה במהלכה יועברו במספר פעימות כ-50 חטופים בעיקר ילדים ונשים מעזה לישראל. איזו מפלגה שהייתה נגד העסקה, הצביעה בסופו של דבר בעד ולמה?

פרשת ויצא

פרשת ויצא: משמעות האבן!

בפרשת יציאת יעקב אבינו מבאר שבע לחרן, האבן מופיעה מספר פעמים ובמשמעויות שונות. מה האבן יכולה ללמד אותנו גם היום?

שתף :

רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

1
0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום